چند مدل مو به سبک boho-chic

چند مدل مو به سبک boho-chic
امروز در سایت یک متخصص مد به چند مدل مو به سبک boho-chic می پردازیم. یک سبک کولی وار و خیس برای همه جذاب  به نظر می رسد! اکنون دوره ی هیپی که مخالف ظاهر آراسته و مرتب است ، برگشته و شما می توانید به راحتی و در عین حال با بی دقتی تمام از سبک زیبای بوهو شیک استفاده کنید. چرا خود را با تاژ ،تل ، گیره های سنگین و سنجاق اذیت می کنید و موهای خود را آنقدر پوش می دهید که کاملا غیر طبیعی بنظر رسد!
به روز فکر کنید، در عین حال ژولیده و نامرتب و  کمی هم افکارتان را نژادی و سنتی سوق دهید! این روشی است که همه به شما عشق می ورزند. خود تان را به بیخیالی بزنید، ظاهر طبیعی که این روزها دیوانه کننده  است، داشته باشید.
با یک چهره ی مظلوم و مهربان در عین حال کاری کنید ظاهری کولی وار داشته باشید، این سبک به شما حس آزادی می دهد بدو ن اینکه در قید بند باشید حرکت کنید. نصف موهای خود را در قسمت بالای سرگره بزنید و بگذارید چند ریسه از موهایتان آزاد بماند و صورتتان را نوازش کند، شما هیچ وقت به این اندازه زیبا به نظر نخواهید رسید!موهای خود را با حد بند های قشنگ محکم کنید که شگفت انگیز تر شوید! یک ظاهر تمیزو مرتب باعث می شود شما حتی در گرمای طاقت فرسا هم با ضابطه و در قید وبند بمانید. دفعه ی بعد که از حمام آمدید، موهای فر در هم خود را شانه نزنید. بگذارید ساده بمانند و با ژل حجم دهنده تمام سر خود را کاملا  اسپری کنید. اکنون مانند زیبای خفته به نظر می رسید که تازه از خواب طولانی خود بیدار شده است. نظرتان در موردگیس بافت کردن موهایتان با کمی بی دقتی چیست؟قسمت انتهائی گیس بافت را هم آزاد بگذارید الان شما به یک سبک کلاسیک رسیدید ، شبیه یک دختر خدمتکار است. این سبک ها را یاد بگیرید به همین شیوه انجام دهید.
مو های بلند  با گره ها یا گیس بافت های زیبای کولی وار به شما کمک می کندکه  دلربائی کنید. چه کسی جلوی شما را می گیرد وقتی شما شبیه خودتان  باشید ؟ گویی از سرزمین رویاها  آمده اید. وقتی به سبک Boho-chic  روی بیاورید، فقط به یاد داشته باشید که ساده ترین ها بهترین ها هستند. ظاهر نا آراسته و شانه نشده همیشه به روز است.
  موی بلند و شلوغ

موی بلند در زیر بافته شده

 موی بلند و شلوغ

 موی بلند و شلوغ
با گیسوانی بر روی پیشانیتان شبیه یک پرنسس هستید

با گیسوانی بر روی پیشانیتان شبیه یک پرنسس هستید

3
گره های نامرتب به شما کمک می کند جذاب تر بنظر برسید

5
مدل شلوغ و نامرتب

6
بافت ها ی ساختاری

7

8
موهای در خشان

boutik

10
وقتی برای آراستن موهای خود ندارید

11

12
چند بافت در هم آمیخته

13

14

4

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*