چند نکته درباره لباس های یک طرفه

چند نکته درباره لباس های یک طرفه
مدل یک طرفه، مدل زیبایی است که به تازگی طرفداران زیادی پیدا کرده است. در این مطلب، چند نکته را به شما یادآور می شویم تا با این لباس ها، ظاهری زیبا داشه باشید.
درست است که این لباس ها بسیار زیبا و جذّاب هستند، ولی در عین زیبایی، بسیار موذی نیز هستند و باید مراقبشان باشید. قبل از این که به پوشیدن این گونه لباس ها فکر کنید، باید به چند نکته درباره ی زیباتر کردن این مدل لباس ها، توجه کنید.لباس های یک طرفه

۱٫ قبل از خرید، امتحان کنید
این مدل لباس ها، یقه های زیبایی دارند که متأسفانه، با هر شکل بدنی سازگار نیست. اگر شانه هایتان پهن و بالاتنه ی شما بزرگ است، باید کمی مراقب باشید. باید مطمئن شوید که برای شکل بدن شما مناسب باشد.
۲٫ شانه های خود را نپوشانید
به هیچ وجه، هیچ چیزی روی این لباس ها نپوشید! هدف از پوشیدن لباس های یک طرفه، نمایش شانه های زیبای شماست. پس دلیلی ندارد روی آن ها ژاکت یا کُت بپوشید.
۳٫ رنگش یکدست باشد
اگر با این مدل احساس راحتی نمی کنید، شاید به این دلیل است که قبلاً آن را نپوشیده اید و یا فکر می کنید با شما نمی آید. رنگ لباسی که انتخاب می کنید باید یکدست باشد. پس رنگ مورد علاقه تان را انتخاب و آن را با استفاده از کمی وسایل، جذّاب تر کنید.

لباس یک طرفه
۴٫ کمربند
سلاح سرّی هر خانم خوش سلیقه ای، کمربند است که کمر را برجسته و فرد را جذّاب می سازد. به خصوص اگر با لباس های زیبای یک طرفه استفاده شود.
۵٫ مراقب لباس زیر خود باشید
مراقب لباس زیر خود باشید تا از زیر این مدل لباس ها، معلوم نباشد.
این لباس ها را در رنگ های گرم تابستانی تهیه کنید. هم می توانید مدل کوتاه و هم مدل ماکسی را انتخاب کنید. این لباس ها را با یک جفت صندل بدون پاشنه و یا یک جفت کفش پاشنه پُرِ تسمه ای بپوشید. همچنین، پایین این لباس ها هم می تواند مانند شانه هایش، کج باشد.

لباس یک طرفه

دنباله دار
لباس های یک طرفه ی دنباله دار برای شما که می خواهید ظاهری دلنشین داشته باشید، بهترین انتخاب است. در این مورد، کفش پاشنه بلند، بسیار ضروری است. از جواهرات زیبا و با ارزش برای تکمیل ظاهر خود استفاده کنید تا مانند یک ستاره بدرخشید.

دنباله دار

زیورآلات مناسب
بهترین کار، انتخاب وسایل ساده است. به هیچ وجه از گردنبند استفاده نکنید، چون به راحتی یقه ی لباس را می پوشاند و بخشی از زیبایی آن را از بین می برد و ظاهر شما را خراب می کند. اگر هم واقعاً دوست دارید که از گردنبند استفاده کنید، ما گردنبندهای کوتاه را پیشنهاد می کنیم.
اگر لباس شما پولک یا نگین دارد، از تعداد کمی وسایل کوچک استفاده کنید تا زیاده روی نشود. اگر لباس شما ساده و موهای شما شینیون است، از گوشواره های آویز استفاده کنید.
از انگشتر و النگو نیز می توانید استفاده کنید، ولی زیاده روی نکنید. یک دستبند و یا النگوی زیبا کافیست. اگر هم به دنبال ظاهری جسورانه تر هستید، می توانید از بازوبند های فلزی استفاده کنید.
مدل موی مناسب
مدل موی مناسب

هر مدل مویی که در بالای سر بسته شود، با این مدل لباس، فوق العاده می شود. از یک شینیون زیبا برای ظاهری رسمی استفاده کنید و یا برای داشتن ظاهری دلنشین تر و مهربان تر، موهای خود را خیلی معمولی بالای سر خود ببندید.
اگر می خواهید موهایتان را باز بگذارید، آن ها را پشت شانه هایتان نگه دارید.
از این راهنمایی ها استفاده کنید تا با لباس های یک طرفه، ظاهری زیبا و جذّاب داشته باشید. فقط یادتان باشد، این لباس را امتحان کنید، اگر برایتان مناسب نبود، به دنبال چیز دیگری باشید.

0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*