چگونه از لوازم تزئینی استفاده کنیم؟‎

چگونه از لوازم تزئینی استفاده کنیم؟‎

در این مطلب به نکاتی برای ست کردن لباس و چگونگی استفاده از لوازم جانبی مانند کلاه کمربند و عینک و .. برای زیبایی بیشتر, شما را همراهی می کنیم.

•    به نوع لباس خود دقت نمایید

به-نوع-لباس-خود-دقت-نمایید
اگر در لباسهایتان از رنگ های خنثی استفاده می کنید و یا بیشتر لباس هایی که می پوشید تیره هستند و رنگی نمی باشند، باید از لوازم زینتی استفاده کنید که رنگی هستند. در چه سبکی لباس می پوشید؟ دخترانه؟ مناسب؟ برازنده؟ این که لباستان چگونه است نقش مهمی در نحوه انتخاب لوازم زینتی توسط شما دارد. لباس بخش مهمی از لوازم زینتی است پس بهتر است که تا جای ممکن شیک باشد و باسلیقه انتخاب شود.
•    لوازم زینتی خود را انتخاب نمایید

 لوازم زینتی خود را انتخاب نمایید
رنگ ها و مدل هایی را انتخاب نمایید که با پوشش شما سازگار باشد
•    جواهرات یکی از لوازم تزئینی اصلی به شمار می آیند

جواهرات یکی از لوازم تزئینی اصلی به شمار می آیند
اگر از رنگ های خنثی و ساده استفاده می کنید، می توانید به همراه آن از هر رنگ جواهری استفاده نمایید. یکی از بخش های بدن را برای استفاده از جواهرات انتخاب و بر روی آن تمرکز نمایید. اگر از گوشواره استفاده می نمایید، گردن خود را نپوشانید. اگر گردنتان را انتخاب می کنید، از جواهرات بزرگ و سنگین بپرهیزید و به جای آن از گردنبند ظریف با سنگ کوچک و براق و یا مروارید استفاده نمایید. برای دستها همزمان از دستبند و انگشتر استفاده نکنید. زیاده روی نکنید. به هرحال شما می توانید برای اینکه جذابیت را افزایش دهید از چند حلقه در کنار هم استفاده نمایید.

•    لوازم تزیینی سر شامل کلاه، هدبند و زیورآلات مو

• لوازم تزیینی سر شامل کلاه، هدبند و زیورآلات مو
اگر از کلاه استفاده می کنید، باید با پوشش شما کاملاً هماهنگ باشد. یک کلاه حصیری به همراه گل ابریشمی می تواند با لباس تابستانی کتان جذاب باشد، اما با یک پیراهن رقص قرمز فریبنده بسیار وحشتناک خواهد بود.
هدبندها کاربرد متفاوتی دارند. از آنها می توان برای زیبایی استفاده کرد و یا آنها را برای عقب زدن موهای سر به کار برد و یا برای هردو منظور به کار گرفت. اگر با لباسی که در هنگام عصر می پوشید آن را به کار می برید، از هدبندی که برروی آن بدلیجات کار شده به شکل تاج و یا کلاه استفاده نمایید. امروزه این روش برای مراسم رسمی بسیار مناسب است.
کلیپس و سنجاق سر بر روی موهای شما بسیار جذاب خواهد بود. شما همچنین می توانید یک گل بزرگ پشت گوشتان قرار دهید اما مطمئن شوید که با لباس هایتان هماهنگ است. اطمینان حاصل کنید که لوازم زینتی که برای موهایتان به کار می برید همواره تمیز است، به خصوص اگر شوره سر دارید.
چنانچه کلاه بر سر میگذارید و میدانید که می خواهید آن را از سر بردارید، برسی به همراه داشته باشید که آشفتگی موهایتان را پس از برداشتن کلاه از سر، مرتب نمایید.

•    کمربند:

کمربند
چنانچه زرد باشند، آبی و یا بنفش و یا حتی نارنجی، کمربندها راه مناسبی برای زینت دادن به شلوار شماست. کمربندها علاوه بر زیبایی بسیار کاربردی نیز هستند چون شلوار شما را نگه می دارند. فروشگا ها انواع مختلفی از کمربندها را دارند. فروشگاه ها انواع مختلفی از کمربندها را دارند: پهن، باریک، از رنگ ها و جنس های مختلف. کمربند زمانی که شما شلوار می پوشید و پیراهنتان در حدی کوتاه است که کمربندتان دیده می شود، بسیار زیباست. عکس خانمهای مشهور باردار با پیراهن های بسیار بلند به همراه کمربند پهنی در بالای شکم، دیده می شود که ایده بسیار جالبی است که به دیگران نشان دهید که باردار هستید.

•    شال:

شال
شال ها برای تمام طول سال مناسب هستند. چنانچه زمستان و یا پاییز باشد، می توانید یک شال ضخیم زیبا انتخاب نمایید ولی چنانچه بهار و یا تابستان باشد از یک شال نازک استفاده نمایید. اگر تمایل دارید که از شال های متعددی به صورت همزمان استفاده نمایید، شال نازک بلند به کار ببرید که استفاده تعدادی از آنها با یکدیگر بسیار بهتر از استفاده همزمان چند شال ضخیم سنگین است.

•    کیف دستی:

کیف-دستی
کیف های دستی برای نگهداری وسایل شما بسیار جذاب هستند. کیف هایی با ظاهر متالیک مسی، نقره ای، طلایی  و همینطور کیف های تکه دوزی شده، بسیار پرطرفدار هستند. اگر به آنها نیاز دارید تنها یکی از آنها را به سلیقه خود به دست بگیرید.

•    عینک آفتابی:

عینک افتابی Persol
بسیار خوب است و نقش مهمی در محافظت از چشم های شما دارد. لازم به تکرار نیست که در زمان رانندگی هنگامی که هوا روشن است، استفاده از عینک آفتابی، امنیت رانندگی را بیشتر می کند. لازم نیسک که شما از همه مواردی که قید شد استفاده کنید. فراموش نکنید که شما باید ظاهر شیکی داشته باشید.

•    برای هر فصلی یک جفت کفش داشته باشید:

برند کفش MiuMiu
برای هر فصلی می باید حداقل یک جفت کفش داشته باشید. در زمستان چکمه، در فصل بهار کفش زنانه سبک، در تابستان صندل و در پاییز نیم چکمه چرمی و یا کفش های اسپرت مشابه کفش تنیس. یادتان باشد که چند جفت کفش برای مناسبت های ویژه داشته باشید. برخی از نام های تجاری بسیار گران هستند اما ارزش آن را دارد که گاهی از آنها خرید نمایید.

•    به لوازم تزیینی که تاکنون دقت نمی کردید، توجه نمایید:

به لوازم تزیینی که تاکنون دقت نمی کردید، توجه نمایید
یک چتر و یا سایبان چنانچه با ظاهر شما هماهنگ باشد می تواند به ظاهر شما جلوه بهتری ببخشد. تتو، سنجاق سر، آویز دسته کلیدی که به شلوارتان آویخته شود و مواردی نظیر اینها، از جمله لوازم تزیینی است که می توانید به کار ببرید. از خلاقیتتان بهره بگیرید.

•    بلوزهای راه راه با ژاکت بسیار جذاب هستند

بلوزهای-راه-راه-با-ژاکت-بسیار-جذاب-هستند

•    چنانچه زندگیتان یکنواخت است با آن مقابله کنید:

چنانچه تاپ سفید و شلوار خاکستری پوشیده اید و واقعاً میخواهید که از کمربند سفید با راه راه های ریز نقره ای استفاده کنید، می توانید ولی به جای دستبند النگوی نقره ای از رنگ آبی و بنفش استفاده نمایید. اگر تاپ سیاه و سفید گلدار می پوشید، می توانید از گردنبند منجوق دوزی شده براق آبی، به همراه گوشواره های آبی استفاده نمایید. اگر پیراهنی با زمینه صورتی و سبز می پوشید، می توانید از رنگ های زرد، مشکی و حتی بنفش استفاده کنید.علاوه بر این موارد ظاهری موارد دیگری هم هستند که در بخش مطالب زندگی روزمره سایت یک متخصص مد میتوانید از ان ها اگاه شوید تا شاد تر باشید.

•    به یاد داشته باشد که زینت شما می باید شخصیت جذاب شما باشد
شما می خواهید مردم شما را دوست داشته باشند و نه لباس های شما را. پس بدرخشید.

حال از ظاهر خود لذت ببرید و اگر از این مطلب لذت بردید وب سایت یک متخصص مد را به دوستانتان معرفی کنید و این مطلب را به ان ها توصیه کنید 🙂

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*