چگونه تأثیر گذار، لباس بپوشید

چگونه تأثیر گذار، لباس بپوشید
می خواهید با ظاهر خود دیگران را تحت تأثیر قرار دهید اما نمی دانید چگونه؟ ما شما را راهنمایی می کنیم.
به عنوان یک خانم، لحظه ای در زندگی هست که چند دقیقه و یا حتی چند ساعت جلوی کمد خود می ایستید و با خود فکر می کنید که ” نمی دانم چه بپوشم!”
گاهی نگاه سنگین دیگران را روی خود حس می کنید و می خواهید با لباس های خود آن ها را تحت تأثیر قرار دهید ولی نمی دانید چگونه.
گاهی اوقات، تحت تأثیر قرار دادن دیگران لازم است. بعضی ها فکر می کنند که خانم ها از لباس فقط برای تحت تأثیر قرار دادن آقایان استفاده می کنند. اما بگذارید یک راز را به شما بگوییم: خانم ها از لباس برای تحت تأثیر قرار دادن… خانم ها استفاده می کنند! بر اساس یک تحقیق جدید، ۶ نفر از ۱۰ خانم پذیرفته اند که از لباس برای مورد تعریف و تمجید قرار گرفتن از سوی دیگر خانم ها استفاده می کنند، چون فکر می کنند که برای آقایان مهم نیست و آقایان به این موضوع اهمیت نمی دهند.
به علاوه، همه ی ما از رقابت خانم ها با خبریم. رقابتی که باعث می شود خانم ها برای این که ثابت کنند از دیگر خانم ها بهترند، در هر کاری شدّت عمل نشان می دهند.
ما برای شما راه هایی را ارائه کرده ایم که بدون هیچ دلیل و بدون توجه به هیچ موقعیتی، تأثیر گذار لباس بپوشید.
لباسی مناسب آن موقعیت بپوشید
قبل از حضور در یک مراسم، ببینید لباستان مناسب آن موقعیت هست یا خیر. بدترین کاری که می توانید برای چیزی به این مهمی انجام دهید این است که ظاهری کاملاً نامناسب داشته باشید و به محض رسیدن به مراسم، در لباس خود احساس ناراحتی کنید.
بطور کلی، سه نوع موقعیت داریم:
•    رسمی که در آن افراد رده بالا و متخصص حضور دارند. در این نوع موقعیت ها از رنگ های کلاسیک مانند خاکستری، مشکی و آبی نفتی استفاده کنید. برای این موقعیت، به جای این که تمرکز خود را روی لوازم اضافه بگذارید، روی جزئیاتی مانند پدیکور و  مانیکور کامل تمرکز کنید.
•    نیمه رسمی. برای این موقعیت ها یک شلوار پارچه ای و یک پیراهن کافیست.
•    خودمانی که دوستان و آشنایان حضور دارند. در این نوع موقعیت ها هر چیزی می توانید بپوشید.
برای این موقعیت ها می توانید به دلخواه خود عمل کنید، اما باید فوق العاده مراقب باشید، به خصوص برای موقعیت های رسمی.
لباس رسمی

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

لباسی که می پوشید باید برای شکل بدنتان مناسب باشد
هیچ چیز بدتر از این نیست که یک خانم، لباس های نامناسب برای شکل بدن خود بپوشد. این گونه لباس های نامناسب باعث می شود زشت به نظر برسید.
یک لباس را تنها به دلیل مُد روز بودن نخرید. لباسی بخرید که برای شکل بدن و سنّ شما مناسب باشد. علاوه بر این، به دنبال رنگ هایی باشید که با رنگ پوستتان هماهنگ باشد و چشمانتان را برجسته نشان دهد. پس، به یاد داشته باشید که قبل از خرید یک لباس، آن را امتحان کنید.
پس از این که فهمیدید چه لباسی به تن شما زیباست، می توانید آن را با موقعیت ها و مناسبت های مختلف، سازگار کنید.
اغراق نکنید
شما ممکن است حرف ما را باور نکنید، اما راحت ترین راه برای این که کسی را تحت تأثیر قرار دهید، این است که از یک ظاهر ساده استفاده کنید.
به دنبال چیزی کلاسیک اما ساده باشید تا دیگران شما را به عنوان فردی مثبت به یاد بیاورند.
مانند یک حرفه ای از لوازم و زیور آلات استفاده کنید
استفاده ی درست از لوازم و بدلیجات بهترین سلاح شما برای دور کردن توجهات از جاهایی است که کمی مشکل دارد. لوازم درست می تواند یک ظاهر به به کلّی از رسمی به خودمانی تغییر دهد. بنابراین، یاد بگیرید که به درستی از لوازم و زیور آلات استفاده کنید.
اعتماد به نفس!
مهم نیست که یک لباس ساده مانند یک تی شرت ساده با یک شلوار جین پوشیده اید. تا زمانی که اعتماد به نفس داشته باشید، تأثیر گذار خواهید بود. داشتن احساس خوب در مورد لباستان اولین قدم برای  تأثیر گذار بودن است.
و مهم تر از همه، لبخند را هیچ وقت فراموش نکنید!
لبخند

 

 

 

 

 

 

 

 

آرایش مو و صورت
قدرت و اهمیت آرایش صورت و مو را دست کم نگیرید، چون شما می تواند شما را آراسته نشان دهد. یادتان باشد در آرایش زیاده روی نکنید. سعی کنید آرایشتان طبیعی و ملایم باشد.
موهای باز، همیشه طبیعی و زیباست. می توانید موهای خود را فِر یا هر مدلی که دوست دارید و با آن راحت هستید، بگذارید.
خودتان باشید
تظاهر به این که شخص دیگری هستید، توجه افراد اشتباه را به سمت شما جلب می کند یا تأثیر نادرست روی دیگران می گذارد.
اِستایلی منحصر به فرد، باعث می شود که از بقیه متمایز باشید و هر کسی را که ملاقات می کنید، تحت تأثیر قرار دهید. بنابراین، خودتان باشید و بگذارید شخصیت زیبای شما – مخصوصاً در لباس های شما- خود نمایی کند.

9

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*