چگونه در زندگی روزمره ظاهری جذاب داشته باشیم؟

چگونه در زندگی روزمره ظاهری جذاب داشته باشیم؟

۱-    خودتان را پاکیزه نگه دارید. از اساس شروع کنید. بهداشت مناسب نه تنها به شما احساس بهتری می بخشد بلکه اعتماد به نفس شما رانیز تقویت مینماید. صبح ها دوش بگیرید و از صابون معطر و لوسیون برای آغاز یک روز خوب استفاده نمایید.

خودتان را پاکیزه نگه دارید

خودتان را پاکیزه نگه دارید

۲-    ظاهری آراسته داشته باشید. مراجعه به سال های زیبایی تغییراتی در شما ایجاد کرده و به شما ظاهر جذابی خواهد بخشید. موهایتان باید سالم و مرتب باشد، نه شکننده و دارای موخوره. به زیبایی و نظافت ناخن های خود نیز اهمیت دهید، زیرا دستان زیبا به جذابیت شما میفزاید.ابروهایتان میباید مرتب باشد و صورتتان درحالیکه از شر موهای آن خلاص شوید، شمارا جذاب تر نشان خواهد داد.

۳-    به بهداشت دهان و دندان خود اهمیت دهید. از نخ دندان و مسواک برای دندان هایتان استفاده نمایید که دندان های سفیدی به شما میبخشد. مسلماً با لبخند زیبا تاثیرگذارتر خواهید بود.

۴-    از لوازم آرایشی استفاده نمایید. استفاده درست از لوازم آرایشی عیوب چهره شما را میپوشاند و ویژگی های شما را افزایش میدهد. شما میتوانید از خط چشم برای زیبایی چشم هایتان استفاده نمایید. همچنین با کرم پودر مناسب میتوانید جوش های صورتتان را بپوشانید.

لوازم ارایش

لوازم ارایش

۵-    اندام متناسبی داشته باشید. شما میتوانید بدوید، دوچرخه سواری کنید، شنا کنید و یا تنیس بازی کنید که نه تنها به شما احساس بهتری میدهد و در شخصیت شما تاثیر خواهد گذاشت (زیرا بیشتر لبخند خواهید زد) بلکه حتی اعتماد به نفس شما را افزایش می دهد. علاوه بر آن شما احساس راحتی بیشتری نیز خواهید داشت که حتی بر روی حالت ایستادن و راه رفتن شما نیز تاثیرگذار خواهد بود.

 

ورزش کردن

ورزش کردن

۶-    در یک کلاس حرکات موزون ثبت نام نمایید. شما باید بیاموزید که چگونه حرکت کنید و حرکات موزون انجام دهید. از این طریق میتوانید برازنده حرکت کنید و اعتماد به نفس خود را افزایش دهید.
۷-    کمد لباس خود را به روز نمایید و سبک خود را مشخص نمایید. مشکی رنگ مناسبی ست که همیشه بسیاری از عیوب را میپوشاند. همچنین لباسهایی خریداری نمایید که به شما احساس راحتی و جلوه میدهد. جواهرات/ لوازم تزئینی خریداری نمایید که ظاهر شما را آراسته تر می نماید.
۸-    خودتان باشید و اعتماد به نفس داشته باشید. هیچ چیزی به اندازه شخصیت شما در طرف مقابلتان  تاثیرگذار نخواهد بود. وقتی خودتان نباشید، اشخاصی را جذب مینمایید که افراد مناسبی نیستند. هیچ چیزی جذاب تر از این نیست که با خودتان راحت باشید.

 

3

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*