چگونه رژ لب انتخاب نماییم؟‎

چگونه رژ لب انتخاب نماییم؟‎
بارها اتفاق افتاده که قصد خرید نداشته اید و تنها با عبور از مقابل یک فروشگاه، تصمیم به خرید گرفته اید، پس از خرید هم با توجه به اینکه معیار خاصی برای انتخاب نداشته اید از انتخاب خود احساس رضایت نکرده اید.

رژلب
رژ لب ها عموماً شامل لوسیون،روغن، ویتامین های مختلف، الکل، رنگدانه، موم و مواد حفاظتی UV می باشند. با توجه به اینکه این مواد در اکثر رژ لب ها مشترک است، تفاوت تنها در میزان آنها می باشد. یکی از مباحثی که امروزه موجب نگرانی در استفاده از رژ لب ها شده است، سرب به کار رفته در این محصول آرایشی می باشد. همان طور که می دانید سرب یکی از عوامل سرطان زا به شمار می آید. علی رغم اینکه عده ای معتقدند که میزان کم سرب به کار رفته در رژ لب، هیچ خطری برای خانم ها ندارد ولی بهتر است در انتخاب رژ لب از محصولاتی استفاده نمایید که طبیعی هستند.
رنگ رژ لب یکی از مواردیست که عموماً توجه بیشتری به آن می شود و انتخاب ها بر همان اساس انجام می شود. نکته ای که باید در انتخاب رنگ رژ لب به خاطر داشته باشید این است که علاوه بر اینکه به رنگ لباس و یا روسری خود توجه می نمایید، رنگ پوست خود را نیز در نظر بگیرید. هماهنگی رنگ رژلب با پوست شما به زیباییتان می افزاید. چنانچه رنگ رژ لبتان با رنگ لباستان هماهنگ بود ولی با رنگ پوستتان هماهنگی نداشت، می توانید از رنگ های متضاد لباستان استفاده کنید که بسیار نیز جذاب تر خواهد بود. به عنوان مثال استفاده از رنگ های سرخابی و یا صورتی های پررنگ برای پوست های روشن به همراه لباس های سیاه و سفید مناسب است و برای پوست های گندمی و تیره تر، رنگ صورتی مات و ملایم جذاب تر خواهد بود.

10

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*