چگونه یک ساعت زنانه را انتخاب کنید؟

راهنمای خرید ساعت : چگونه یک ساعت زنانه را انتخاب کنید؟
تزئینات چیزی است که نگاه و سبک منحصر به فرد هر زن را تشکیل می دهد. به همین دلیل است که زن ها به صرف چندین ساعت برای انتخاب جزئیات مناسب برای تطبیق ظاهرشان تمایل دارند. ساعت های زیبا نیز مستثنا نیستند. آنها می توانند شیوه ای متمایز از یک پوشنده لباس را ایجاد کنید.
تولید کنندگان جهانی ساعت سعی می کنند ساعت های مچی زنانه مختلفی را بسازند که بتواند هر سلیقه ای را پوشش دهد. اگر می خواهید ساعتهای مچی زنانه را به عنوان هدیه به کسی یا برای خودتان خریداری کنید، در این مطلب سایت یک متخصص مد ۵ راهنمایی مفید برای انتخاب ساعت مچی زنانه تمام عیار وجود دارد.
نکته ۱ . نوع عقربه ای ساعت های زنانه را انتخاب کنید.
انواع بسیاری از ساعت های عقربه ای مختلف وجود دارد اما برای ساعتهای مچی زنانه، ساعت های مکانیکی و کوارتز بیشترین موارد استفاده را دارند. مورد دوم می تواند عملی تر باشد، قابل اعتماد و معمولا با هزینه های کمتر بوده و نیاز به نگهداری کمتری دارد. حرکت مکانیکی شامل مهندسی دقیق است و می تواند به یک قطعه موروثی تبدیل شود. امروزه بسیاری از زن ها این نوع را انتخاب می کنند اما گران قیمت بوده و برای مراقبت سخت تر است.
تکته ۲ . انتخاب نوع و سبک ساعت های زنانه
انتخاب سبک یا شکل در مورد یک ساعت مچی برای زن ها می تواند بسیار مهم باشد. شکل کلاسیک یک دایره است، اما مربع مردانه، مستطیل شیک و یا صفحه با انحنای زیاد نیز وجود دارد، مانند Patek Philippe Ladies Grand Complication watch .

Patek Philippe

Patek Philippe

این انواع نیز می تواند از ساعت های کاربردی ورزشی تا ساعت های جواهراتی و در نهایت ساعت های مد روز ، که همچنین به عنوان dresswatches نیز شناخته شده اند، متفاوت باشد.مارک های معروف با کیفیت بالا برای ساعت های ورزشی TAG Heuer ، کاسیو، سیتی¬زن هستند. ساعت های جواهراتی، انواعی هستند که از فلز با ارزش مانند طلا یا پلاتین و با سنگ های قیمتی مانند الماس، مروارید، کهربا و انواع دیگر ساخته شده اند. مارک های شناخته شده مانند چوپارد ، پتک فیلیپ ، بولگاری اغلب ساعت جواهری خود را می سازند. ساعت های مد و ست با لباس با توجه به گرایشات کنونی طراحی شده و می تواند در همه رنگ ها و سبک های ممکن در دسترس باشند.

 انتخاب نوع و سبک ساعت های زنانه
نکته ۳ . انتخاب نوع مواد ساعت ها
ساعت سنتی طلا همواره بسیار مورد تقاضا بوده است. اگر چه امروزه تزئینات طلایی درجات رنگ مختلفی از جمله طلای زرد کلاسیک، گل رز، طلای صورتی، پلاتین و غیره ایجاد شده اند. فولاد ضدزنگ به طور گسترده ای توسط سازندگان ساعت استفاده شده اما بیشتر جلوه ای مردانه و سخت تر را به ساعت های زنانه می دهد. سرامیک نیز در طرح های مدرن ساعت مچی زنانه استفاده می شود. این نوع برای پوشیدن عملی تر است، خراشیده نمی شود و جلوه ای براق، دیدنی و جذاب را به ساعت زنانه می دهد. مارک هایی مانند رادو، فسیل برای رونمایی ساعت های سرامیکی بسیار معروف هستند و رولکس تعداد بسیاری از ساعت های زنانه طلا گل رز و زرد دارد.
نکته ۴ . دست بند یا بند را برای ساعت، انتخاب کنید.
انواع مختلف دستبند را می توان در ساعت های مچی زنانه مشاهده کرد. این ساعت های با دستبند از جمله کارتیه جلوه ای درجه یک و رسمی از یک ساعت مچی لوکس را به دست می دهند. بندهای چرمی به روز و فوق العاده شیک هستند. رنگ های مختلف آنها اغلب با صفحه مطابقت داشته یا می تواند کاملا عجیب و غریب، مانند stingray باشد.

 دست بند یا بند را برای ساعت، انتخاب کنید.

و آخرین، اما نه کمترین نوع، بند های لاستیکی هستند، آنها دیرپا بوده، به راحتی تمیز شده و توسط محصولات مراقبت از پوست آسیب نمی بینند. معمولا در ساعت های پسرانه استفاده می شوند، بندهای لاستیکی در حال حاضر اغلب در ساعت های زنانه یافت می شوند.
نکته ۵ . ساعت ها باید یک عامل ” WOW ! ” داشته باشند.
الماس هرگز بی مزه و یا خارج از مد(دمده) نشده است. بنابراین اگر شما می توانید یک ست ساعت الماس لوکس ، مانند Chopard La Strada تهیه کنید، به دنبال آن بروید و تحت تاثیر لوازم جانبی نفیس آن قرار بگیرید. دکوراسیون صفحه نیز مهم است. آنها می توانند یکسری ظرافت و برتری به ساعت های طلا و جواهر اضافه کنند، و اگر شما واقعا می خواهید متعجب شوید، به دنبال یک ساعت مکانیکی با عملکرد زمان سنجش (کرونوگراف) بروید.

ساعت ها باید یک عامل " WOW ! " داشته باشند.

6

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*