یازده مدل زیبای آرایش سال ۲۰۱۳

یازده مدل زیبای آرایش سال ۲۰۱۳
مدل های آرایش برای هر فصل تغییر می کنند. ما در این مطلب چند مدل را برای پاییز امسال در نظر گرفته ایم. از رنگ های تند گرفته تا آرایش های رنگ پوست دوست داشتنی، بالاخره یک مدل مناسب شما وجود خواهد داشت.
۱٫ میو!
آرایش چشم گربه ای  چند وقتی است که طرفداران زیادی پیدا کرده است. این آرایش به چشمان شما جذّابیتی خواهد داد که هیچ کس قادر به انکار آن نخواهد بود.
در این فصل، آرایش چشم گربه ای دیگر محدود به خط چشم مشکی نیست. فقط کافی است هر رنگی را که دوست دارید انتخاب کنید ( ما آبی را پیشنهاد می کنیم). اگر مهارتتان خیلی بالاست، سعی کنید با استفاده از سایه ی چشم، خود را آرایش کنید.
۲٫ بانوی سرخ

بانوی سرخ

حتماً دلیلی وجود دارد که رژ لب های قرمز هیچ وقت از مُد نمی روند. این رنگ رژ لب اعتماد به نفس را بالا می برد و تقریباً با هر رنگ پوستی متناسب و در همه ی زمان ها زیبا، جذّاب و شیک است.
در این فصل، قرمز برّاق را فراموش کنید و به دنبال رنگ های مات بروید. خجالت نکشید و این ظاهر زیبا را بپذیرید. مطمئن باشید چیزی برای خجالت کشیدن وجود ندارد.
۳٫ ارغوانی زیبا
بهترین چیز درباره ی رنگ های ارغوانی برای سایه ی چشم این است که به هر اندازه که بخواهید می توانید از آن ها استفاده کنید.
ارغوانی رنگی فوق العاده است که رنگ چشم را بیشتر نشان می دهد و اگر با رنگ های قهوه ای یا برنزی ترکیب شود، jرکیبی فوق العاده ایجاد می کند. اگر در استفاده از سایه ی چشم مهارت ندارید، از خط چشم استفاده کنید.
۴٫ این همه درخشش از کجاست؟
خیلی ها عاشق رنگ های طلایی، نقره ای و رنگ فلز هستند. کمی زرق و برق که به کسی بر نمی خورد!
شما هر چقدر که بخواهید می توانید چشم گیر باشید و از این راه، می توانید جذّابیت ظاهر خود را بالا ببرید.
حتی کمی رنگ نقره ای در گوشه ی چشمتان ظاهری به شما می دهد که در هر مجلسی همه ی توجهات به سمت شما جلب می شود. اگر فکر می کنید سایه ی چشم رنگ فلز مناسب شما نیست، می توانید به جای آن از رژ لب های رنگ فلز استفاده کنید.
۵٫ لب های تیره
ارغوانی  فقط برای سایه ی چشم نیست، بلکه برای لب ها نیز می توان از این رنگ استفاده کرد. فقط از این رنگ همزمان برای لب و سایه ی چشم استفاده نکنید!
شاتوتی، بادمجانی و …، از طیف های ارغوانی  هستند که در پرده های مختلف در دسترس می باشند و هیچ دلیلی برای استفاده نکردن از این رنگ ها وجود ندارد.
ابروهای بزرگ

ابروهای بزرگ

ابروهای بزرگ

زمان آن به سر رسیده است که ابروهای خود را نازک کنید. امروزه باید ابروهای پُر رنگ و جسورانه داشته باشید. فقط به یاد داشته باشید که منظور ما از جسورانه، ابروهای شیطانی و اخمو و خیلی پهن نیست!
اگر ابروهای پُر پُشتی دارید، آن ها را با یک شانه ی مناسب و ژل، حالت بدهید. ریمل نیز همین کار را می کند. اگر هم ابروهای پُر پُشت ندارید، آن ها را با یک مداد یا پودر ابرو با رنگ نزدیک به رنگ طبیعی ابروهایتان، تکمیل کنید.
اگر ظاهری مؤثر تر می خواهید، از رنگ های تیره تر استفاده کنید.
لب های لکّه دار
کامل رُژ زدن لب ها مربوط به گذشته است. امروزه لب ها را با رنگ های تند، اتفاقی و نامتقارن رُژ می زنند.
تنها کاری که باید بکنید این است که لب هایتان را به خوبی لایه برداری کنید، رنگ مناسب را انتخاب و لب های خود را لکه لکه کنید.
پرده های ارغوانی بهترین انتخاب برای این نوع رُژ لب زدن هستند.
زیبایی چشم های برّاق
سایه های چشم برّاق دیگر فقط مخصوص بهار و تابستان نیستند. روزهای سرد در پیش است و با چشم ها، می توان به چهره زیبایی داد. رنگ های مورد نظر ما نیلی، لیمویی، سبز، صورتی روشن و هر رنگی است که شما را خوشحال کند.
کم ترین آرایش
بهترین آرایش، آرایش طبیعی است. البته سخت ترین بخش داشتن ظاهر زیبا، داشتن پوستی بی عیب است که بیشتر ما انسان ها از این نعمت برخوردار نیستیم. پس شبیه سازی کنید!
با لایه ی اولیه شروع کنید، با استفاده از کمی پوشاننده عیب های پوستتان را بپوشانید و با استفاده از کمی رنگ برنزی و های لایتر، گونه های خود را برجسته کنید.
در انتها نیز کار خود را با ریمل و برق لب به پایان برسانید.
ناخن های رنگ پوست بدن

ناخن های رنگ پوست بدن

شاید راحت ترین و کم عذاب ترین مدل ناخن برای این فصل، ناخن های رنگ پوست بدن باشد. کلید داشتن این چنین ناخن هایی، انتخاب نزدیک ترین پرده ی رنگ به رنگ پوستتان است.
اگر پوستتان روشن است، به دنبال پرده های کمی مایل به صورتی با زیرلایه های آبی یا زرد باشید تا سرخی پوستتان را خنثی کند.
اگر پوستتان تیره است، رنگ های مختلف قهوه ای را انتخاب کنید.
مزیت این مدل این است که هر کسی می تواند از آن استفاده کند.
خط چشم شناور

خط چشم شناور
این مدل خیلی جالب است. خط چشم خود را بردارید ( ترجیحاً رنگ های روشن) و آن را به صورت رفت و برگشتی بالای چین طبیعی چشم، حرکت دهید.

 

0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*