۱۵ مدل موی ۲۰۱۴ زیبا

۱۵ مدل موی ۲۰۱۴ زیبا : در این مطلب از سایت یک متخصص مد چند مدل موی زیبا که در مراسم مختلف توسط افراد مشهور نظیر خانم البا مورد استفاده قرار گرفته را مشاهده می کنید . در این مدل ها چند مورد مدل ساده و زیبا و مجلسی می بینید که می توانید با توجه به استایل خود و مدل لباسی که دارید مدلی را انتخاب نمایید بخصوص اگر لباسی که به تن دارید مدل جلو باز یا پشت باز باشد در این مطلب مدل هایی خوبی می توانید انتخاب کنید . اگر توجه کنید مشاهده خواهید کرد در بیشتر عکس ها از مدل های باز استفاده شده و خواهید دید که این مدل موها با این سبک لباس ها زیبایی بیشتری خواهند داشت بخصوص افرادی که دارای گردن کشیده و زیبایی هستند با این مدل مو ها و لباس ها بیشتر از همیشه زیبایی گردن و استایل بدن خود را به نمایش می گذارند و مطمئنا بسیاری از نگاه ها به این افراد خواهد بود 🙂 در مطالب آینده به انواع مدل مو در دسته بندی های مختلف خواهم پرداخت و مدل های مو جدید کوتاه و متوسط و بلند را به طور مطالب جداگانه برای شما عزیزان منتشر خواهم کرد. امیدوارم از این مدل مو ها در این لذت ببرید.

۱۵ مدل موی ۲۰۱۴ زیبا ۱۵ مدل موی ۲۰۱۴ زیبا ۱۵ مدل موی ۲۰۱۴ زیبا ۱۵ مدل موی ۲۰۱۴ زیبا ۱۵ مدل موی ۲۰۱۴ زیبا ۱۵ مدل موی ۲۰۱۴ زیبا ۱۵ مدل موی ۲۰۱۴ زیبا ۱۵ مدل موی ۲۰۱۴ زیبا ۱۵ مدل موی ۲۰۱۴ زیبا ۱۵ مدل موی ۲۰۱۴ زیبا ۱۵ مدل موی ۲۰۱۴ زیبا ۱۵ مدل موی ۲۰۱۴ زیبا ۱۵ مدل موی ۲۰۱۴ زیبا ۱۵ مدل موی ۲۰۱۴ زیبا ۱۵ مدل موی ۲۰۱۴ زیبا۱۵ مدل موی ۲۰۱۴ زیبا ۱۵ مدل موی ۲۰۱۴ زیبا ۱۵ مدل موی ۲۰۱۴ زیبا

52

4 thoughts on “۱۵ مدل موی ۲۰۱۴ زیبا

  1. سلام به نظرتون با پیراهن مشکی دامن پفی که جلوش بستس و آستین بلنده ( دانتل) اما پشتش یه ۲۰ سانت بازه چه مدل مویی خوب میشه؟

    1. سلام چقدر خوش سلیقه انتخاب کردید لباستون رو… اگر اندامتون خوبه می تونه شما رو خیلی جذاب کنه … چیزی که متوجه شدم لباستون باید مدلی شبیه این عکس باشه ولی شاید به این کوتاهی نباشه یه سری از مدل های دانتل تو این مطلب هم می تونید ببینید … نمی دونم موهاتون بلند یا کوتاه هستش … با این مدل لباس اگر موهای بلندی دارید میتونین صافش کنید و شبیه این عکس و این عکس بذارید طوری که رو بدنتون حرکن کنه و تو یه لحظه زیبایی پشت بدنتون نمایان بشه و تو یه لحظه با موهای صاف و دوست داشتنی پوشیده بشه … اگر دوست دارید پشت بدنتون مدام نمایان باشه می تونید از مدل موهایی شبیه این عکس هم استفاده کنید اگر موهای کوتاهی دارید می تونید از مدلی شبیه این عکس استفاده کنید . مدل هایی که بهتون پیشنهاد کردم همه شون ساده و سنگین هستن و بهتره از همچین سبک هایی استفاده کنید مثلا این مطلب رو ببینید مدل هایی که توش هستن همگی مربوط به امسال هستن و همونطور که میبینید بسیاری از افراد مشهور هستن که این مدل ها رو استفاده کردن…دلیل این توضیح اخرم این بود که الان اگر به بیشتر آرایشگر های ما بگید چه مدلی با این لباس استفاده کنم ممکنه بهتون یه مدل شلوغ شبیه این عکس رو پیشنهاد کنن و بگن این بهتره ولی در نظر داشته باشید که اگر می خوایین مطابق مد باشید امسال بیشتر سبک هایی که بهتون پیشنهاد کردم استفاده شدن و این مدل ها به شما زیبایی طبیعی میدن اگر هم دوست داشتید شلوغ تر باشه می تونید نهایتا از مدلی شبیه این عکس استفاده کنید . البته نمی دونم سنتون چقدر هستش و اینکه مدل مو به فرم و شکل صورت هم بستگی داره که چطور باشه . همیشه زیبا و سلامت باشید.

      1. ممنون که جواب دادین.بله لباسم شبیه اون عکسه ولی هم یکم بلند تره و هم آستین داره . اینکه مث عکسای اولی موهامو باز بذارم خوبه ولی چون لباسم مشکیه موهامم تیرس شاید اصلا موهام به چشم نیاد . عکسایی که شما گذاشتین قشنگه چون بین رنگ موهاشون و لباسشون تضاد داره و وقتی موهاشون از یه طرف میریزه موهاشون دیده میشه رو لباسشون . عکس آخرم که موهاش بستش خوبه .من ۲۵ سالمه موهامم بلنده صورتمم گرده و متاسفانه یا خوشبختانه بیبی فیسم. تا حالا همیشه موهام تو مجالس باز بوده چون فکر می کنم دخترونه تره . نمیدونم موهای جمع بهم میاد یا نه !

        1. خواهش میکنم اگر فکر می کنید رنگ موهاتون و لباستون هم رنگه و اونطور که باید خودش رو نشون نمیده می تونید از مدل این عکس استفاده کنید فکر کنم با این مدل کمی صورتتون هم از حالت بیبی فیسی در میاد و پشت بدنتون هم بیشتر تو دید خواهد بود که در کل زیباتر خواهید شد. همیشه جذاب و سلامت باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*