۱۰ برند برتر لوازم ارایشی

۱۰ برند برتر لوازم ارایشی :
تمامی مردان و زنان تمایل دارند تا زمانی که گام بیرون از منزل می گذارند به بهترین ظاهر ممکن د رانظار ظاهر شوند. زمانی که زنان در مقایسه با مردان دارای هوشیاری زیبایی بیشتری می باشند. آنها بیشتر نگران طریقه نگاهی هستند که مردم به آنها دارند. و البته آنها هیچگاه از افزودن مواد بیشتر به لوازم ارایشی خود دریغ نخواهند کرد. محصولات کوچک در واقع کمکی به بهبود بخشیدن به زیبایی آنها است. اگر شما زن باشید، می دانید که این لوازم چه اهمیتی خواهند داشت.
محصولات زیبایی طریقه ای بسیار مناسب برای ایجاد حس اعتماد به ظاهر خود می باشند. آنها ابزاری هستند که باعث می شوند تا احساس زیبایی و جذاب بودن را در تمام مدت داشته باشیم. تمامی آن چیزی را که زنان در ذهن خود دارند را با خویش خواهند داشت. بسیاری از بهترین مارک های لوازم آرایشی شروع به تولید محصولات مخصوص به خود را کرده اند. با ازدیاد محصولات و مارک ها در آغاز هر ماه تقریبا یافتن بهترین برند محصولات ارایشی را دشوار ساخته است. مدل محصول ارایشی ای که برای شما مناسب است می تواند مارکی باشد که به پوست صورت شما بخورد. بعلاوه محصولات زیبایی باید حاوی مواد طبیعی نیز باشند. و می بایست که در بردارنده بهترین کیفیت ممکن باشند. در بردارنده بهترین نتیجه ممکن بوده و ایمنی مناسبی را نیز در بر داشته باشند. برای جذب مشتریانی در سرتاسر جهان تبلیغات برندهای آرایشی در هر طریقه ای که امکان پذیر است صورت می پذیرد. با حداکثر دامنه از محصولات برندهای ارایشی و جذاب ترین تبلیغات امکان پذیر این امر در حال وقوع است. این موجب می شود تا شخص برای بدست آوردن انتخابی مناسب از ملزومات مورد نیاز خویش تمامی تلاش خود را صورت بخشد. برای کمک به شما؛ سایت یک متخصص مد اینجاست تا لیستی از بهترین موارد موجود را ارائه دهد. این موارد از شهرت بسزایی برخوردارند، در حقیقت اینها برندهایی هستند که شما به آنها اعتماد کامل را خواهید داشت.
شماره ۱۰: کلینیک Clinique

کلینیک Clinique
کلینیک را می توان نخستین برند در زمینه لوازم ارایشی نامیده که تقریبا همه مطمئن هستند که محصولات آن ایجاد کننده هیچ گونه حساسیتی نمی باشد. در حالی که این برند را تمامی متخصصان پوستی توصیه می کنند، همچنان این برند شهرت خود را در میان لوازم ارایشی تمامی ملکه ها دارا می باشد. یکی از ویژگی های جالب این محصول این است که آنها در هیچ نقطه ای از دنیا محصول مشابه ای را ارائه نمی کنند. بلکه بجای آن آنها تلاش دارند تا در هر نقطه ای بسته به تمایلات مردمان آن منطقه محصول خود را ارائه می کنند. برای مثال آنها برای مغازه ای در لندن، سعی می کنند تا محصولی را ارائه دهند که مناسب با شرایط اب و هوایی منطقه بوده و با پوست مردم ساکن منطقه متناسب باشند. و من مطمئن می باشم که هیچ کجای دیگر این ویژگی را شما نمی توانید بیابید. این همان دلیلی است که برند کلینیک را تبدیل به برندی استثنایی در سرتاسر جهان نموده است.
شماره ۹: MAC

MAC
این نام اختصاری ای برای نام هنر مواد آرایشی است. این برند لوازم آرایشی دارای طیفی اختصاصی از محصولات زیبایی که در میان افراد مشهور نیز طرفداران بسیاری را دارا می باشد. اکنون این برند، افراد تمامی طبقات را تقریبا از خود راضی نموده است. در اینجا چیزی وجود دارد که مطمئن شویم که MAC رضایت تمامی علایق و سلیقه ها را تامین نموده است. زیرا این واقعا برندی است که تحسین تمامی افراد را برانگیخته است. من فکر نمی کنم که این برند نیاز به مقدمه بیشتری را داشته باشد. کیفیت ارائه شده از طرف این برند واقعا بالا است. زیرا تولیدات آن نیازهای تمامی زنان را تامین نموده است. این برند آرایشی را می تواند برند شماره ۹ لوازم آرایشی معرفی نمود.
شماره ۸: مایبیلین Maybelline

مایبیلین Maybelline
این برند اکنون برندی در حال شکوفایی می باشد. محصولات این برند به زنان کمک کرده تا خود را بیشتر و بیشتر زیبا نشان دهند. در حقیقت، شهرت این محصولات در این است که می توان در آخرین لحظه از آنها استفاده کرده و از منزل خارج شد.مایبیلین اکنون، شهرت خود را از قسمت های مختلف جهان در میان انواع مختلف مردم کسب نموده و بنابراین می توان آن را در رتبه ۸ قرار داد، و شاید هم در رتبه ای بالاتر قرار خواهد گرفت.
شماره ۷: اربان دیکی Urban Decay

اربان دیکی Urban Decay
این برند در سال ۱۹۹۶ تاسیس گردیده است. اربان دیکی یکی از بهترین برندهایی است که تا کنون پا به عرصه ظهور نهاده است. موضوع جالب در رابطه با آن این است که توانسته به بازارهای بسیار زیادی تنها در طی مدت چنین کوتاهی گام گذارد. و در چشمان بدرخشد. آرایش خالص، و سایه ناخن برخی از محصولاتی هستند که می توان در لیست محصولات اربان دیکی مشاهده کرد.
شماره ۶: اوریفلیم Oriflame

اوریفلیم Oriflame
این شرکت در سال ۱۹۶۷ توسط دو برادر سوئدی بنیان گذاری گردیده است. اوریفلیم را می توان یکی از برترین شرکت ها در زمینه لوازم ارایشی نامیده شود. دقیقا همانند اربان دیکی سهم بسیار بزرگی را از بازار لوازم ارایشی به خود اختصاص داده است. اوریفلیم در تولید محصولات محافظتی پوستی شهرت بسزایی را دارا است. بغیر از تلاش های تبلیغاتی این برند برنامه هایی را نیز در زمینه های خیریه دارا می باشد. آنها قسمتی از درآمد حاصل از فروش هر محصول خود را به امور خیریه اختصاص داده اند.
شماره ۵: کاور گرل Cover Girl

کاور گرل Cover Girl
این برند لوازم آرایشی آمریکایی یکی از مشهور ترین برندها بوده و در سرتاسر جهان بسیار شناخته شده می باشد. یک عنصر کلیدی ای که در پشت موفقیت کاور گرل واقع شده است این است که بیشتر پول خود را در قسمت های مختلف تبلیغاتی مصرف نموده است. برای افزایش شهرت خویش و محصولات آرایشی خویش حتی تعدادی از مدل های معروف نظیر کریستی برینکلی و تیرا بانکس را استخدام کرده است. بغیر از این زنان معروف این بنرد آرایشی در میان اشخاص مشهور نیز از طرفداران بسیاری برخوردار است.
شماره ۴: آون Avon

آون Avon
اگرچه این شرکت در بازار فروش محصولات ارایشی مقام دوم را بخود اختصاص داده است، اما ویژگی های این محصول همچنان باعث شده تا من مقام چهارم را برای آن در نظر بگیرم. یکی از بهترین محصولات ارایشی می تواند لوازم آرایشی تولیدی آون باشد. که تقریبا در بیش ۱۴۰ کشور جهان فروش بسیار سریعی را برخوردار است. این شرکت تولید کننده لوازم آرایشی شهرت خود را غالبا از استراتژی فروش خود از سبک فروش خانه به خانه بدست آورده است.
شماره ۳: رولون Revlon

رولون-Revlon
همواره به عنوان قدیمی ترین و مورد اعتمادترین برند در لوازم ارایشی محسوب می گردد. راولون همچنان به جذب زنان جوان از طریق وسایل مراقبتی از لب خود و انواع رژ لب آن معروف است. محصولات مراقبت از پوست رولون نیز دلیل دیگری بر به حداکثر رسانی شهرت این شرکت می باشد.
شماره ۲: اتود Etude

اتود-Etude
اگرچه این برند یکی از جدیدترین و جوانترین برندهای وارد صحنه شده در این صنعت می باشد، اما موفق گردیده تا محصولات خود را به عنوان محصولاتی ارزشمند در کنار دارا بودن کیفیت مناسب در محصولات زیبایی معرفی نماید. این برند محصول کشور کره جنوبی مجموعه رنگی متنوع بزرگی را ارائه کرده که علت اصلی پیشرفت این برند به عنوان یکی از بهترین برندهای لوازم ارایشی طی این مدت کوتاه گردیده است.
شماره ۱: لوریل گروپ L’Oreal Group

لوریل-گروپ-L’Oreal-Group
لوریل گروپ را می توان بهترین برند در صنعت لوازم آرایشی نامید. اگرچه این شرکت فعالیت تجاری خود را با تولید رنگ موهای متنوع خود آغاز کرد، خیلی زود با گسترش افق تولید خود از جمله تولید محصولات مراقبت از پوست، مراقبت از مو، عطرهای متنوع، و غیره و غیره کار خود را پیشبرد. امروزه این برند دارای تنوع محصولی بیش از ۵۰۰ عنوان است.

5

20 thoughts on “۱۰ برند برتر لوازم ارایشی

 1. باعرض سلام وادب.خواستم تشکرویژه یی،ازسایت خوب واطلاع رسانی خوبترتان داشته باشم وبعنوان یک شخص نوعی وحقیر.خواهشی راذکرنمایم.اگربرای هریک محل فروش اصل محصول.گرچه میدانم دراین کشور چیزعجیبی راخواستارشدم.ولی شاید میشدحداقل دویاسه تای این محصول را محل گذاری برای خریدمیکردید؟با سپاس فراوان

  1. با عرض سلام و احترام بله میشه اینکارو کرد ولی فکر میکنم یکم ارزش محتوایی مطلب کم میشد و جنبه تبلیغاتی پیدا می کرد. نظر شما هم جالب هستش سعی می کنم در برنامه ریزی آینده قرار بدم که برای خوانندگان و بازدیدکنندگان امکاناتی فراهم بشه بتونن منبع خرید مناسبی رو پیدا کنن. ممنون که نظر دادید همیشه شاد و سلامت باشید.

 2. بعد از سلام و عرض ادب و احترام فراوون خدمت شما میخواستم بابت مطالب فوق العاده ارزشمندتون تشکر کنم.واقعا مدت ها بود که دنبال ى راهنمایى اینچنینى میگشتم.
  ممنون

  1. با عرض سلام و احترام خدمت شما خواهش میکنم . خوشحالم که مورد توجه شما قرار گرفته … ازتون دعوت میکنم از سایت یک متخصص مد هم بازدید کنید امیدوارم براتون جذاب باشه. ممنون که نظر دادین همیشه سلامت و زیبا باشید.

 3. سلآم
  درباره فستیوال های معروف دنیا در زمینه ارایشی و بهداشتی اگر اطلاعات قرار بدید بسیار سودمند خواهد بود
  یا تخصصی در مورد یک برند توضیح بدید و معرفی کنید و فرق های فاحش کیفیتی رو با محصولات داخلی مقایسه کنید

  1. سلام بله پیشنهاد خوبی هستش سعی می کنم در مطالب آینده بهش پرداخته بشه … از طرفی شاید هم نام بردن از محصولات داخلی و گفتن نقطه ضعف های این محصولات باعث مشکلاتی بشه ولی در کل پیشنهاد خوبی دادید خوبه که بیشتر به این مسائل پرداخته بشه…همیشه شاد و سلامت باشید

 4. با سلام..
  آیا امکانش هست تلفن دفاتر مرکزی این محصولات را هم بگذارید.. البته منظورم نمایندگی نیست.. منظور
  دفتر مرکزی اورجینال..
  چون متاسفانه نمایندگی فیک محصولات بقدری است که نمیتوان تشخیص داد که کدام اصل میباشد و کدام نه..

  1. سلام در مورد نمایندگی درست و اصلی اطلاعاتی ندارم ولی اگر برند خاصی مد نظرتون هستش معمولا خودشون لیست نمایندگی دارن .. بعضی از محصولات و برند ها هم که اصلا به صورت غیر قانونی وارد میشن مثلا بنده مستقیما با برند ویکتوریا سیکرت تماس گرفتم خواستم نماینده رسمی باشم و وقتی فهمیدن من ایرانی هستم حتی جواب درستی ندادن و این طور که فهمیدم علاقه ای به داشتن نماینده در ایران ندارن …. حالا همین برند رو ممکنه تو تهران نمایندگیش رو مشاهده کنید که بدون اینکه نماینده واقعی و رسمی باشن از کشور های دیگر محصولاتش رو وارد می کنن و میفروشن …. امیدوارم همیشه شاد و سلامت باشید.

 5. مرسی عالی بود اگه اطلاعاتی در مورد فروشگاه هایی که بشه اصل محصولات رو به صورت عمده خرید دارید بزارید ممنون میشم .

  1. سلام در مورد فروشگاه و افرادی که قابل اطمینان باشن و محصولات اصل و خوبی رو ارائه کنن اطلاعی ندارم متاسفانه … همیشه شاد و سلامت باشید.

  1. سلام بله خودم هم خیلی دوست دارم که اکانت اینستاگرام فعال باشه و از اینکه وقت نمی کنم براش وقت بذارم خیلی ناراحتم … شاید باید در فکر این باشم که از چند نفر از علاقمندان یک متخصص مد بخوام در این زمینه کمکم کنن… امیدوارم بتونم در آینده بیشتر در یک متخصص مد فعالیت داشته باشم … خیلی ممنون از اینکه اظهار نظر کردید همیشه شاد و سلامت باشید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*