۱۱ های لایت قرمز برای موهای شما

۱۱ های لایت قرمز برای موهای شما
ممکن است با شنیدن “های لایت قرمز” اولین چیزی که ذهنتان برسد قرمز آتشین باشد. اما کمی صبر کنید و تنوع های لایت های رنگ قرمز را ببینید. پُر رنگ و روشن، آتشی، مسی و پرده های ملایم بلوند قرمز، نمونه هایی از رنگ قرمز هستند.
روشن
در این عکس، های لایت های مسی و قرمز پُر رنگ در بخش چتری موها قرار گرفته اند و با ترکیب با قهوه ای تیره بسیار زیبا شده اند.
های لایت قرمز روشن

 

رنگ پوست و جنس مو: پوست های مدیوم با لباس هایی با پرده های صورتی و قرمز با این های لایت ها بسیار زیبا می شوند. جنس موها نیز باید مدیوم رو به ضخیم باشد.
نکته: برّاق نگه داشتن های لایت های قرمز روشن نیاز به مراقبت در خانه دارد. باید دقّت کنید که از یک نرم کننده و شامپوی بدون سولفات همراه با آب سرد استفاده کنید.
طلوع خورشید
موهای مسی پُر رنگِ ترکیب شده با های لایت های روشن و ملایم تر مسی و طلایی، طلوع خورشید را تداعی می کند.

طلوع خورشید

های لایت قرمز روشن

رنگ پوست و جنس مو: پوست های بور با این ترکیب فوق العاده می شود. موهای بلند مدیوم رو به ضخیم با فِر طبیعی نیز بهترین گزینه برای این استایل است.
نکته: برای داشتن موهای فِر مانند تصویر، ابتدا موهای خود را خیس کنید. سپس، بخش های بزرگ مو را با استفاده از بابلیس فِر کنید. حواستان باشد که قبل از خنک شدن موهایتان دست به آن ها نزنید.
روبان های قرمز
های لایت روبانی قرمز روشن در رنگ پایه ی قهوه ای مایل به قرمز، موهایتان را زیبا و سالم نشان می دهد.

روبان های قرمز

 روبان های قرمز

رنگ پوست و جنس مو: پوست های روشن رو به مدیوم با این ترکیب، فوق العاده می شود. بهترین گزینه برای موها نیز موهای ضخیم دارای فِر طبیعی می باشد.
مسی پُر رنگ و روشن
ترکیبی از مسی تیره به عنوان رنگ پایه با های لایت های مسی مایل به طلایی، ظاهری فوق العاده برایتان ایجاد می کند.
مسی پُر رنگ و روشنمسی پُر رنگ و روشنرنگ پوست و جنس مو: پوست های روشن با لباس های نارنجی و صورتی بهترین گزینه هستند. موهای مدیوم نیز برای این مدل مو عالی هستند.
نکته: اگر می خواهید از میزان رنگ کم کنید، به آرایشگرتان بگویید که موهایتان را از سمت دیگر فرق باز کند تا کمی روی بخش روشن را بپوشاند.
Ombre’ قرمز
مدل Ombre’ یکی از پُر طرفدار ترین مدل های روز دنیاست که وقتی با های لایت های مختلف ترکیب شد، دلیل این محبوبیت را به همه نشان داد. اضافه کردن بلوند قرمز به انتهای رنگ پایه ی مسی پُر رنگ یکی از بهترین گزینه هاست. های لایت های یکپارچه موهای فِر را برجسته می کند و به آن ها معنا می بخشد.

Ombre’ قرمز

Ombre’ قرمز

رنگ پوست و جنس مو: پوست های بور با اندکی کک و مک با این رنگ، فوق العاده می شود. برای داشتن موهایی مانند تصویر اگر موهایتان فِر طبیعی باشد بهتر است. سایز مو نیز باید مدیوم رو به ضخیم باشد.
نکته: هنگام روشن کردن پایین موهایتان باید با بُرش موهایتان حرکت کنید. اگر پایین موهایتان کمی آشفته باشد، های لایت زیبایی نخواهید داشت.
آلبالو
های لایت های زیبای قرمز آلبالوییِ دور صورت و بالای موها بسیار جذّاب خواهد بود. پس خودتان را برای تعریف هایی که به خاطر این استایل خواهید شنید، آماده کنید.
آلبالو

آلبالورنگ پوست و جنس مو: پوست های مدیوم با لباس های بنفش پایه قرمز مخصوص این استایل رنگ است. موهای مدیوم و ضخیمی که به طور طبیعی صاف هستند نیز بهترین انتخاب برای این استایل است.
نکته: برّاق نگه داشتن های لایت قرمز کمک زیادی به شادابی چهره ی شما می کند. یک شامپوی بدون سولفات، آب سرد، دمای کم اطوی مو و شامپوی مخصوص موهای خشک بهترین راه ها برای داشتن موهایی برّاق و شاداب است.
ملایمت رنگ مسی
های لایت های مسی ملایم در یک رنگ پایه ی شکلاتی با مدل pixie ترکیبی فوق العاده است.
ملایمت رنگ مسی

ملایمت رنگ مسی رنگ پوست و جنس مو: پوست های بور با هاله های صورتی با این استایل بسیار زیبا خواهد بود. با موهای ضخیم صاف یا کمی تاب دار نیز می توان به این مدل pixie دست پیدا کرد.
نکته: برای این مدل pixie باید محصولات مختلفی مانند واکس یا نیترو یا محصولات دیگر را امتحان کنید تا مورد مناسب خودتان را پیدا کنید. به عنوان مثال، بعضی از محصولات پس از خشک شدن نرم هستند و بعضی ها خشک. این محصولات می توانند مات یا برّاق نیز باشند. در این مورد می توانید با آرایشگر خود صحبت کنید.
به رنگ خون!
های لایت های قرمز خونی برّاق، اِفِکت زیبایی به موها و ظاهر شما می دهد. این های لایت های زیبا با موهای فِر، تاب دار و صاف، فوق العاده زیبا خواهند بود.
به رنگ خون!

به رنگ خون!

رنگ پوست و جنس مو: پوست های مدیوم مایل به تیره با لباس های قرمز تیره و بنفش با این رنگ ترکیبی فوق العاده خواهد بود. موهای ضخیم تاب دار و فِر نیز زیبایی این رنگ را چند برابر می کند.
نکته: هنگام استفاده از این های لایت با رنگ قهوه ای، حتماً با آرایشگرتان مشورت کنید که آیا این رنگ با شما می آید یا خیر. اگر رنگ قرمزی که انتخاب می کنید، یک رنگ سرد است، رنگ قهوه ای نیز باید سرد باشد. این را همیشه به یاد داشته باشید که قهوه ای سرد با قرمز گرم همخوانی ندارد.
چتری قرمز
یک پرده ی با طراوت از قرمز ظاهری جذّاب به شما خواهد داد. پس همین حالا با آرایشگر خود تماس بگیرید.

چتری قرمز

چتری قرمز

رنگ پوست و جنس مو: پوست های بور با هاله های صورتی با این رنگ فوق العاده می شود. موهای نازک نیز برای این استایل بهترین گزینه هستند.
نکته: برای داشتن مدل این عکس از آرایشگر خود بخواهید از تیغ استفاده کند. همچنین باید موهای خود را نیز کوتاه کنید. بر اساس میزان رشد موهایتان باید هر ۴ تا ۶ هفته یک بار به آرایشگاه بروید.
زیر لایه ها
اضافه کردن های لایت های مسی روشن به زیر موها ظاهری جالب و جذّاب به شما خواهد داد.
زیر لایه ها

زیر لایه ها

رنگ پوست و جنس مو: پوست های بور مایل به مدیوم و لباس هایی از پرده های سبز و نارنجی با این استایل فوق العاده می شود. بهترین نوع مو نیز موهای صاف مدیوم مایل به نازک است.
نکته: برای داشتن این ظاهر جالب، قبل از سشوار کشیدن موهای خود از یک حجم دهنده برای ریشه ی موهای بالای سر استفاده کنید. هنگام سشوار کشیدن نیز بالای موهایتان را از ریشه به سمت بالا سشوار بکشید. این کار باعث حجم گرفتن موها می شود. از بقل یک فرق عمیق ایجاد کنید و بالای موها را به سمت عقب و کناره با سنجاق سر و کلیپس های کوچک ثابت نگه دارید.
نامتقارن
این کار، روشی جالب برای ایجاد تنوع در موهای فِر است. تُن رنگ قرمز به دلخواه شماست. های لایت این عکس قرمز آلبالویی است. اما شما می توانید هر قرمزی را که می خواهید، انتخاب کنید.
نامتقارن

رنگ پوست و جنس مو: برای این پرده از رنگ قرمز، پوست هرچه بور تر باشد، بهتر است. موهای فِر طبیعی نیز بهترین گزینه برای این استایل هستند.
نکته: برای این که این های لایت ها را برّاق و متمرکز در یک منطقه نگه دارید، قبل از استفاده از شامپو، در بخش های قرمز از نرم کننده استفاده کنید. این گونه، نرم کننده، از شسته شدن رنگ قرمز توسط شامپو جلوگیری می کند و ماندگاری رنگ قرمز را بیشتر می سازد.
خانم های بلوند، شما به اندازه ی کافی نگران بخش های های لایت شده بوده اید و وقت آن رسیده که کمی هم رنگ قرمز را امتحان کنید. شما می توانید های لایت های قرمز خونی برّاق، آلبالویی، مسی یا آتشین را امتحان کنید. اگر هم می خواهید ظاهری طبیعی تر داشته باشید، می توانید از پرده های مختلف مسی ملایم ، قرمز تیره و برنزی استفاده کنید. انتخاب نوع های لایت نیز با خودتان است. از ظاهر خود لذّت ببرید و به جذّابیت معنای دوباره ببخشید.

 

3

6 thoughts on “۱۱ های لایت قرمز برای موهای شما

 1. من خودم های لایت آلبالویی کردم و با دیدن این عکسا کلی به وجد اومدم واقعا زیباست و باعث شده که همه از زیبایی رنگ موهام و زنده بودن اون تعریف کنن

  1. بله واقعا زیبا هستن و بسیاری از آرایشگرها در ایران متاسفانه از همه این ترکیب های هایلایت قرمز استفاده نمی کنند و بیشتر از رنگ تند و البالویی برای افراد مختلف استفاده می کنند که برای همه مناسب نیست و همانطور که گفته شد “ممکن است با شنیدن های لایت قرمز اولین چیزی که ذهنتان برسد قرمز آتشین باشد. پُر رنگ و روشن، آتشی، مسی نمونه هایی از رنگ قرمز هستند.” هر کدوم از این ترکیب های زیبا با توجه به چهره و مشخصات ظاهری شخص می تونن خیلی جذاب باشن. ممنون که نظر دادید. موفق باشید

 2. سلام
  به نظر شما با لباس شب قرمز رنگ موی قهوه ای برنزه ای با هایلات قرمز و ارغوانی خوب میشه یا نه؟رنگ پوستم خیلی سفید نیست.بلکه تیره هم نیست.با تشکر

  1. با عرض سلام و ادب
   بله باید خوب بشه البته نمیدونم مدل لباستون چطورهستش اگر لباستون باز هستش و مدل و اندازه موهاتون طوری هستش که رو شونه ها میوفته و رنگ پوستتون سفید نیست یا زیاد سفید نیست بیشتر مو هاتون رو قهوه ای برنزه کنید و کمتر از ارغوانی استفاده کنید تا پوست شما که زیاد سفید نیست روشن تر بنظر برسد و تعدادی هم لایت قرمز استفاده کنید البته این موضوع به سلیقه هم مربوط میشه ولی همیشه صحبت لباس شب میشه لباس های باز و مجلسی با مدل موهایی شبیه این تصویر خیلی جذاب و زیبا هستن البته این مورد دوم رو به عنوان نظر شخصی بیان کردم 🙂 موفق باشید

 3. عکسهای زیبایی بود، میخواستم بدونم به پوستهای گندمی کدامیک از هایلایتهای رنگ قرمز بیشتر میاد؟؟؟

  1. سلام من رنگ چشم تون و نوع و اندازه موهاتون رو نمی دونم بهتون پیشنهاد می کنم برای اینکه جواب درستی بگیرید از مشاوره آنلاین زیبایی یک متخصص مد در خواستتون رو ارسال کنید که شامل مشاوره لباس و استایل و ارایش و مو و… میشه جواب درست تری می تونم بهتون بدم… ولی کلا با همچین رنگ پوستی رنگ موی بهتری هم میشه انتخاب کرد اگر شرابی دوست دارید بهتون پیشنهاد می کنم از ترکیبات خیلی تیرش استفاده کنید شبیه این عکس یا این عکس …ممنون که نظر دادید همیشه شاد و سلامت باشید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*