۱۵ لباس در ۵ رنگ برای مهمانی

۱۵ لباس در ۵ رنگ برای مهمانی

اگر به دنبال لباسی مناسب برای مهمانی های خود  هستید، ما در این مطلب ۱۵ لباس زیبا را که به شما ظاهری فوق جذّاب می دهد، معرفی می کنیم.
زمستان فصلی سرد و بی رنگ است، ولی بهترین فرصت برای استفاده از رنگ های جذّاب و گرم می باشد. این هم ۱۵ لباس زیبا که امکان ندارد با آن ها ظاهر بدی داشته باشید.
قرمز
این لباس ها برای خانم های احساساتی و حساس فوق العاده زیباست. این لباس ها را با صندل های بندی ( تسمه ای) و کمی زیور آلات پُر زرق و برق بپوشید. این گونه، ما به شما قول می دهیم که به هیچ وجه امکان ندارد که مورد توجه کسی قرار نگیرید.

لباس قرمزصورتی روشن
صورتی روشن مخصوص خانم های رومانتیک است. این لباس ها را با جزئیات گل دار، گردنبند طلا و صندل های بدون پاشنه بپوشید تا ظاهری فوق العاده داشته باشید.
صورتی روشنآبی فیروزه ای
این رنگ زیبا با پوست های برنزه شده فوق العاده می شود. این رنگ لباس ها را باید با وسایل برّاق، صندل های بندی ( تسمه ای) و موهای آشفته پوشید.

صورتی روشنآبی فیروزه ایسبز زمرّدی
پوشیدن این رنگ جذّاب شجاعت زیادی می خواهد. کلید پوشیدن این رنگ لباس ها این است که آن ها را با موهای خرمایی بپوشید. این پرده ی زیبا از رنگ سبز با وسایل طلایی، فوق العاده زیبا می شود. پس هنگام پوشیدن این لباس ها گردنبند بلند و النگو طلا، کیف مجلسی طلایی و صندل های تسمه ای را فراموش نکنید.
سبز زمرّدیسیاه و سفید
این ترکیب کلاسیک مخصوص کسانی است که نمی خواهند چیزهای جدید را آزمایش کنند. یک لباس سیاه و سفید جذّاب پیدا کنید و آن را با وسایل با رنگ های مختلف، کفش های پاشنه بلند و یک کیف مجلسی هماهنگ بپوشید تا ظاهری زیبا و جذّاب داشته باشید.
سیاه و سفید

6

Leave a Comment

*