۱۹ ایده ی عالی برای رنگ موی آقایان

۱۹ ایده ی عالی برای رنگ موی آقایان
رنگ کردن مو فقط مخصوص خانم ها نیست. با نگاهی به این ۱۹ ایده حتماً یکی را مناسب خود خواهید دید. شما هم می توانید بطور کامل رنگ موهایتان را تغییر دهید و یا به هایلایت یا لولایت بسنده کنید. اگر رنگ موهایتان خاکستری است و می خواهید که خاکستری بماند، برای شما نیز چیزهای خوبی وجود دارد!
قهوه ای خنثی مدیوم
این مدل مو با این پرده از رنگ قهوه ای فوق العاده جذّاب می شود.
قهوه ای خنثی مدیوم

قهوه ای خنثی مدیوم

رنگ پوست و نوع مو: این رنگ با بسیاری از پوست ها سازگار است، ولی بیشترین تأثیر را برای کسانی که رنگ پوستشان بور و خنثی است، دارد. خنثی به این معنی است که پوست شما زمینه ی قرمز یا زیتونی ندارد. کسانی که پوستشان کمی سرخی دارد نیز با این رنگ جذّاب خواهند شد. هر نوع مویی با این استایل فوق العاده می شود، ولی به یاد داشته باشید که موهای نازک با این مدل در کناره ها نازک تر به نظر می رسد.
نکته: برای این مدل، نیترو یا ژل را به موهای خشک بزنید.
قهوه ای مسی
این رنگ برّاق قهوه ای مسی، به بافت فِر موهای شما جلوه ای جدید می بخشد.

قهوه ای مسی

رنگ پوست و نوع مو: آقایانی که رنگ پوستشان گرم است، با این رنگ ظاهری فوق العاده خواهند داشت. منظور از رنگ پوست گرم، رنگ های زیتونی و زیرلایه های زرد است. اگر موهای شما بطور طبیعی فِر باشد، این مدل بیشترین زیبایی را خواهد داشت. آقایانی که موهایشان صاف است نیز می توانند از این رنگ استفاده کنند، ولی موهایشان باید کمی کوتاه تر و آشفته تر باشد.
نکته: برای داشتن فِرهای زیبا، پس از این که با حوله موهای خود را خشک کردید، از یک کِرِم فِر استفاده کنید.
قهوه ای تیره ی گرم
این رنگ قهوه ای تیره، کمی رنگ کاراملی نیز دارد.
قهوه ای تیره ی گرم

رنگ پوست و نوع مو: این رنگ، مناسب آقایانی است که رنگ پوستشان زیتونی، زرد و برنزه است. موهای مدل داخل تصویر مدیوم رو به ضخیم است که باعث پُر بودن و پویایی مدل مو می شود.
نکته: واکس مو و تافت بهترین گزینه ها برای این مدل هستند.
بلوند تیره ی خنثی
این رنگ تیره ی خنثی با مدل هایی که کناره هایشان کوتاه و در قسمت بالایی سر، بلند است، فوق العاده می شود.
بلوند تیره ی خنثی

رنگ پوست و نوع مو: این رنگ، مناسب آقایانی است که رنگ پوستشان روشن است. چشم های قهوه ای تیره نیز در تضاد با این رنگ هستند. بهترین موها نیز موهای مدیوم هستند. نه خیلی نازک و نه خیلی ضخیم.
نکته: این مدل با نیترو ایجاد شده است.
قهوه ای تیره ی خنثی
این مدل لایه لایه ی قهوه ای به شما ظاهری جذّاب می دهد.

قهوه ای تیره ی خنثی

رنگ پوست و نوع مو: اگر رنگ پوستتان مدیوم گرم است، این رنگ مو را امتحان کنید. موهای ضخیم نیز بهترین گزینه برای این رنگ می باشد. موهای نازک با این مدل نازک تر و باریک تر به نظر می رسند.
نکته: بهترین گزینه برای موهای بلند، کِرِم مو است.
بلوند تیره ی گرم
در این تصویر، بلوند تیره در بخش هایی با قهوه ای مسی ترکیب شده است.

بلوند تیره ی گرم

رنگ پوست و نوع مو: اگر رنگ پوستتان روشن است و زیرلایه های گرم دارد، این رنگ برایتان مناسب است. این رنگ، چشم ها را برجسته و نفوذشان را بیشتر می کند. بهترین نوع مو نیز نازک رو به مدیوم است.
نکته: برای این مدل از نیترو و یک کِرِم مات استفاده کنید.
قهوه ای شکلاتی
زیبایی این قهوه ای مدیوم گرم را ببینید که با این مدل جذّابیت فراوانی ایجاد کرده است.

قهوه ای شکلاتی

رنگ پوست و نوع مو: این رنگ با همه ی رنگ های پوست می آید. موها نیز برای این مدل باید ضخیم باشند.
نکته: اگر موهایتان نازک است، قبل از استفاده از نیترو یا چیز دیگری، از یک سروم ضخیم کننده برای حجم دادن به موها استفاده کنید.
خاکستری مدیوم
موهای خاکستری خود را بپذیرید و با این مدل، ظاهری مدرن داشته باشید.

خاکستری مدیوم

رنگ پوست و نوع مو: خاکستری مدیوم، تعادلی عالی بین موهای سفید و خاکستری است که با آقایانی که رنگ پوستشان روشن خنثی و سرد است، فوق العاده می شود. کسانی که موهایشان خاکستری می شود باید این اتفاق را به فال نیک بگیرند و خود را خیلی خوش شانس بدانند. موها هم برای این مدل باید مدیوم رو به ضخیم باشد.
نکته: با استفاده از شامپوهای روشن کننده ی پایه نقره ای، موهایتان را هفته ای ۲ بار بشویید. شامپوهای مخصوص موهای بلوند نیز باعث از بین رفتن تُن های زرد و برنجی مو می شود.
قهوه ای مدیوم گرم
در این تصویر می توانید تُن های کاراملی را که به موها ابعادی زیبا بخشیده است، مشاهده کنید.

قهوه ای مدیوم گرم

رنگ پوست و نوع مو: رنگ های گرم مانند کاراملی با بخش های طلایی و مسی با آقایانی که رنگ پوستشان خنثی و گرم است، فوق العاده می شود. اگر رنگ چشمانتان سرد است ( رنگ های سبز و آبی)، با این رنگ مو چشم هایتان برجستگی زیبایی خواهند داشت. موها برای این مدل باید ضخیم باشند.
نکته: با استفاده از یک شامپوی پایه نقره ای و یا طلایی، موهای قهوه ای خود را برّاق نگه دارید.
مسی
رنگ مسی با این مدل مو بسیار زیبا می شود.

مسی

رنگ پوست و نوع مو: کسانی که رنگ پوستشان روشن رو به مدیوم با زیرلایه های گرم است، می توانند از این رنگ استفاده کنند. این رنگ برای کسانی که رنگ پوست بور و خنثی دارند نیز خیلی مناسب است. موها نیز برای این مدل باید ضخیم باشند. فقط از آرایشگرتان بخواهید با تیغ موهایتان را کوتاه کند.
نکته: هنگام رفتن به آرایشگاه باید عکس های کامل و درستی از مدل داشته باشید. تعاریف، معانی مختلف برای افراد مختلف دارد. به همین دلیل، عکس ها به آرایشگرتان کمک می کند درک درستی از مدل مورد نظر شما داشته باشد.
قرمز
چهره ی خود را با این مدل و رنگ قرمز جذّاب کنید.
قرمز

رنگ پوست و نوع مو: آقایانی که رنگ پوستشان بور و مدیوم است، این رنگ برایشان فوق العاده است. آقایانی که رنگ پوستشان تیره تر و کمی گرم تر است نیز می توانند از این رنگ استفاده کنند. مدل داخل تصویر موهای ضخیم مدیوم دارد که به این موهای کوتاه ظاهری حجیم می دهد. این طور فکر نکنید که رنگ قرمز با هر مویی نمی آید، چون غلط است.
نکته: اگر نمی دانید که چه تُن و پرده ای از قرمز برایتان مناسب است، با لباس های خود مشورت کنید! اگر می خواهید پیراهن های قرمز تیره بپوشید، به دنبال قرمز تیره ی سرد باشید. اگر هم قرمز روشن دوست دارید، بهترین گزینه برای شما تُن های قرمز روشن و یا قرمز با بخش هایی از مسی است.
بلوند طلایی
محیط اطرافتان را با این رنگ بلوند طلایی و این مدل زیبا گرم کنید.

بلوند طلایی

رنگ پوست و نوع مو: آقایانی که رنگ پوستشان بور مایل به مدیوم است، می توانند از این رنگ استفاده کنند. چشم های روشن نیز با این رنگ فوق العاده می شود. موهای مدل داخل تصویر ضخیم و کمی تاب دار است که مدل دادن به مو را آسان می سازد.
نکته: برای این مدل از یک ژل مات استفاده کنید.
بلوند سرد
این موهای بلوند طبیعی با انگشتان دست حالت گرفته است.

بلوند سرد

رنگ پوست و نوع مو: رنگ پوست های سرد و بور بهترین گزینه برای این رنگ هستند. رسیدن به این رنگ در خانه سخت است. بنابراین، اگر رنگ طبیعی موهایتان این رنگ نیست، به یک آرایشگاه حرفه ای مراجعه کنید تا مطمئن باشید که نتایج صحیحی دریافت می کنید. موهای مدیوم رو به ضخیم بهترین ظاهر را با این رنگ دارند. از آن جایی که موهای نازک با این مدل نازک تر به نظر می رسند، کسانی که موهای نازک دارند، باید به دنبال رنگی تیره تر باشند.
نکته: کِرِم موی مات را به نوک انگشتان خود بزنید و به موهای خود بکشید و آن ها را به یک طرف ببرید.
هایلایت های طلایی
رنگ قهوه ای مدیوم با هایلایت های بلوند طلایی می تواند بافت موهای شما را بهبود ببخشد.

هایلایت های طلایی

رنگ پوست و نوع مو: موهای این مدل ضخیم و فِر است، ولی کسانی که موهای مدیوم رو به ضخیم صاف یا تاب دار دارند نیز می توانند ظاهری این چنین داشته باشند. تُن بلوند طلایی این هایلایت برای کسانی که رنگ پوستشان مدیوم گرم است، بیشترین تأثیر را دارد.
نکته: با هر نوع و بافت مویی می توانید هایلایت کنید. چون هایلایت باعث می شود ظاهر بافت کنونی موهای شما تقویت شود.
خاکستری فولادی
موهای خاکستری تیره با بخش های کوچک سفید با این مدل مو بسیار جذّاب شده است.

خاکستری فولادی

رنگ پوست و نوع مو: این ترکیب سفید و خاکستری احتمالاً خواستنی ترین مدل است. این رنگ برای آقایانی که رنگ پوست مدیوم هم گرم و هم سرد دارند، بسیار مناسب است.
نکته: برای این مدل می توانید از نیترو استفاده کنید.
قهوه ای مشکی
این موی قهوه ای خیلی تیره ( تقریباً سیاه) به چهره ظاهری جذّاب و حرفه ای می بخشد.

قهوه ای مشکی

رنگ پوست و نوع مو: رنگ مشکی قهوه ای مدل داخل تصویر برای آقایانی که رنگ پوست مدیوم رو به تیره دارند، بسیار مناسب است. طبیعت تیره ی این رنگ برای افرادی که رنگ پوست خنثی یا سرد دارند، بهترین گزینه است. این رنگ برای هر نوع مویی نیز مناسب است. این رنگ برای کسانی که رنگ پوست تیره و موهای نازکی دارند کاربرد بزرگی دارد. چون به دلیل تیرگی، موها را ضخیم تر نشان می دهد.
نکته: سعی کنید از محصولات مات استفاده کنید. چون محصولاتی که موها را برّاق می کنند، موهای نازک را نازک تر نشان می دهد.
هایلایت های بلوند سرد
با ترکیب یک رنگ بلوند تیره به عنوان پایه با هایلایت های سرد بلوند در ظاهر خود تنوع ایجاد کنید.

هایلایت های بلوند سرد

رنگ پوست و نوع مو: رنگ های سرد بلوند برای آقایانی که رنگ پوستشان خنثی یا سرد است، بسیار مناسب است. این هایلایت ها، موهای نازک و صاف را پُرپشت و حجیم نشان می دهد و به موهای ضخیم و موهایی که تاب طبیعی دارند، ظاهری زیباتر می دهد.
نکته: برای این مدل نیز سعی کنید از محصولات مات استفاده کنید.
رگه های سفید
این موهای خاکستری مدیوم با رگه های سفید بسیار زیبا هستند.

رگه های سفید

رنگ پوست و نوع مو: به هیچ وجه سعی نکنید این موهای خاکستری زیبا را بپوشانید! تعداد کمی هستند که شانس داشتن موهایی را دارند که بطور طبیعی هایلایت شده باشد. این رنگ خاکستری برای آقایانی که رنگ پوست مدیوم و خنثی و یا گرم دارند، بسیار مناسب است. اگر از نعمت موهای ضخیم برخوردار هستید، باید موهایتان را به اندازه ی متوسط کوتاه کنید تا به راحتی بتوانید به آن ها مدل دهید.
نکته: برای ایجاد درخشندگی و نشان دادن زیبایی طبیعی و سلامت موهایتان می توانید از مقداری از محصولات برّاق کننده استفاده کنید.
جادوی سیاه
هر چقدر که می توانید، تیره انتخاب کنید. این رنگ برای موهای کوتاه فوق العاده است.

جادوی سیاه

رنگ پوست و نوع مو: رنگ مشکی برای آقایانی که رنگ پوستشان مدیوم رو به تیره است و زیرلایه های گرم دارد، فوق العاده خواهد بود. پوست های برنزه نیز جفتی مناسب برای موهای مشکی است. چشم های روشن نیز با این موهای تیره، برجسته تر می شود. این مدل نیز برای هر نوع مویی مناسب و با آن سازگار است.
نکته: شما باید نزد یک آرایشگر حرفه ای بروید. چون کنتراست تیره ی این رنگ می تواند هر گونه نقص را در پیرایش نشان دهد.
احتمالاً تا کنون مدل و رنگ مناسب برای خودتان را انتخاب کرده اید. حال، وقت آن است که عکس مورد نظرتان را پرینت بگیرید و به بهترین آرایشگری که می شناسید، مراجعه کنید.

4

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*