۳ مدل زیبای کیف برای پاییز ۲۰۱۳

۳ مدل زیبای کیف برای پاییز ۲۰۱۳
طراحان برای پاییز امسال می گویند: با کیف های زیبا، توجه دنیا را به خود متوجه کنید! مهم نیست که بودجه ی شما برای خرید کیف چقدر است، مطمئن باشید کیف مناسب را پیدا خواهید کرد.
این مدل ها، جذّاب ترین مدل های سال ۲۰۱۳ است.


۱٫ کیف های مدرسه ای طرح پوست حیوانات
کیف های مدرسه ای طرح پوست حیوانات

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

این نوع کیف ها آرزوی هر دختری است، اما ممکن است با بودجه ی هر کسی جرو در نیاید. کاری که می توان کرد این است که کیفی مشابه را با قیمتی کمتر خریداری کرد.
چه چیزی است کیف ها را ویژه می سازد؟
اول از همه، این کیف ها خاطره ی دوران مدرسه را زنده می کند. این مدل، خیلی آهسته، روز به روز محبوب تر شد و قیمت بالایی پیدا کرد.
دوماً،  طرح ها و رنگ های گوناگون آن است که باعث شده برای هر لباس و موقعیتی، مناسب باشد.
و در نهایت، طرح گورخری و پلنگی این کیف ها شما را شبیه کسانی می کند که تازه از تعطیلات آفریقا برگشته است.
۲٫ کیف های خز دار چند رنگ
کیف های خز دار چند رنگ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

شما با این کیف ها فریاد می زنید: من از پاییز لذّت می برم!. چه پالتوهای خز دار دوست داشته باشید، چه نداشته باشید، مطمئناً از این کیف های زیبا و دوست داشتنی خوشتان خواهد آمد.
اول از همه، این کیف ها ترکیب لباس های شما را زیباتر و برجسته تر می سازد.
شما می توانید از این کیف با شلوار جین و مانتو یا پالتوی مشکی استفاده کنید. سایز این کیف بسیار مناسب است و نه خیلی بزرگ است، نه خیلی کوچک. همچنین، دسته ای بلند دارد که می توانید آن را روی شانه خود بگذارید.
با این که رنگ اصلی این کیف مشکی است، ولی خزهای رنگارنگ آن، این مدل را از دیگر مدل ها متمایز می سازد. این مدل، سرزندگی و وقار شما را با هم نشان می دهد. سگک طلایی آن نیز بر جذّابیت آن افزوده و باعث محبوبیت روز افزون این مدل شده است.
کیف های نگین دار
کیف های نگین دار

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

باور کنید یا خیر، کیف های با نگین های تیز با ظاهری ملایم تر به دنیای مُد برگشته اند و دیگر نگین های تیز طلایی بلند ندارند.
پاییز امسال پُر است از نگین های تیز، ولی نه نگین های بلندی که به انگشت هایتان آسیب برساند. چون شما می خواهید به دیگران بگویید که با داشتن ظاهری راک، باطنی لطیف و مهربان نیز دارید.
شکل این کیف ها نیمه بیضی و سایزشان متوسط است تا برای هر موقعیتی مناسب باشند.
نگین های چند رنگ آن ظاهری جهانی به این کیف داده است و باعث شده است با هر کفش و زیور آلاتی جور باشد. چکمه، کفش پاشنه بلند و حتی کفش های پاشنه تخت را می توان با این کیف پوشید. این کیف را می توانید با یک پالتوی بالای زانوی زیبا، سِت کنید.
لباس ها با این کیف باید به درستی سِت شوند، وگرنه خیلی بی ارزش جلوه می کنند. پس اگر عاشق این مدل هستید، ولی عاشق قیمت آن نیستید، ابتدا بودجه ی خود را بسنجید و سپس به دنبال سِتی بگردید که هم با پاییز امسال و هم با بودجه ی شما همخوانی داشته باشد.
ما سه مدل از زیباترین مدل های پاییزه ی ۲۰۱۳ را نشان دادیم و همچنین، جایگزین های ارزان تر آن ها را نیز به شما معرفی کردیم.
با دقّت و هوشمندانه خرید کنید و به یاد داشته باشید که مُد روز بودن، همیشه به معنی پول زیاد پرداختن نیست، بلکه درباره ی ظاهری زیبا داشتن است. پس، از داشتن ظاهری زیبا لذّت ببرید!

4

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*