۵ آرایش بهار ۲۰۱۴

۵ آرایش بهار ۲۰۱۴ :

این مدل ها با رنگ های روشن و تازه ی نعنایی، رژ لب های گُنگ و رژ گونه های لطیف، جادو می کنند. این مطلب را بخوانید تا بتوانید از این مدل های زیبا بهره ببرید.
بهار۲۰۱۴ پُر از نوآوری، سادگی و جسارت است. منظور ما از جسارت استفاده از رنگ های نارنجی روشن، آبی لاجوردی و طلایی درخشان است. جالب است، نه؟! سایت یک متخصص مد اینجاست تا در این مورد شما را راهنمایی کند و مسیر درست نوآوری را به شما نشان دهد.
۱٫ رژ لب نارنجی
رژ لب نارنجی

درست است، نارنجی! با صورتی پاستلی لطیف خداحافظی و به رنگ نارنجی گرم سلام کنید. البته ما نگرانی شما را درباره ی استفاده از رنگ نارنجی درک می کنیم، ولی این پرده ی رنگ است که مهم است. همیشه رنگی را که با رنگ پوستتان هماهنگ است، انتخاب کنید تا خیالتان راحت باشد. به عنوان مثال، اگر پوستتان تیره است، به دنبال پرده ی تیره و سوخته ی نارنجی باشید و اگر هم پوستتان روشن است، باید پرده های هلویی و مرجانی را انتخاب کنید.
نکته: هر چقدر رژ لب نارنجی مات تر باشد، زیباتر است. پس استفاده از برق لب را فراموش کنید.همچنین پیشنهاد می گردد از مطلب لب های دو رنگ نیز در زیبا کردن لب های خود استفاده نمایید.
۲٫ چشم های گربه ای

چشم های گربه ای

یکی از پایدارترین و مهم ترین متدهای آرایشی، آرایش چشم گربه ای است. این مدل دهه هاست که مد می باشد و سال به سال در حال پیشرفت است. همانطور که در تصویر مشاهده می کنید، این مدل باز آفرینی شده است و مدلی که مشاهده می کنید، مدلی هندسی است. برای این که مدلی که روی چشم هایتان پیاده می کنید به نمایش های مد نزدیک تر باشد، باید آرایشی ساخته یافته تر و خطی تر داشته باشید.
۳٫ ابروهای ضخیم

5v9oi66j
در حقیقت، ابروها صورت را قاب و ظاهر شما را زیبا و یا زشت می کنند. پس بیایید در این سال جدید و این فصل زیبا، ابروهایی ضخیم داشته باشید تا همه از دیدن شما غافلگیر شوند. سعی کنید شکلی که برای ابرو انتخاب می کنید قوی و دراماتیک باشد.
۴٫ سایه ی چشمِ آبی

سایه ی چشمِ آبی

در نمایش های مد بهاره ی امسال، آرایشگرهای زیادی از رنگ های آبی برای نوآوری و خلق مدل های جدید استفاده کردند. البته بیشتر خانم ها با پلک هایی به رنگ آبی آسمانی در خیابان ها قدم نمی زنند. ولی الهامات فراوانی می توان از این نمایش ها گرفت. به عنوان مثال می توانید از سایه ی چشم سورمه ای تیره و خط چشم آبی فیروزه ای در زیر مژه های پایینی و یا برعکس (مانند تصویر) استفاده کنید.
۵٫ طلایی درخشان
در نمایش مد Jason Wu، مدل های زیادی با پلک های طلایی درخشان مشاهده شدند، مدل هایی پُر از درام، تجمّل، کمال و دلفریبی. پس چه اشکالی دارد که از یک رنگ درخشان طلایی در بالای چشم هایی قهوه ای و یا خطی نازک از طلایی در زیر مژه های پایینی استفاده کنیم؟ در انتها نیز کار خود را با کمی خط چشم و ریمل به پایان برسانید.
نکته: همان طور که همیشه یادآور می شویم، قبل از استفاده از سایه ی چشم، پلک های خود را زیرسازی کنید.
توانستید الهام بگیرید؟ پس وقت آن رسیده که دست به کار شوید و این الهام ها را روی چشم هایتان پیاده کنید. مدل ها را آزمایش کنید تا مدل مناسب خودتان را پیدا کنید.
در آخر نیز نیازی به گفتن نیست که همه ی مدل های بالا را با هم استفاده نکنید. چون خیلی مناسب و درخور شما نخواهد شد.

5

2 thoughts on “۵ آرایش بهار ۲۰۱۴

    1. سلام ممنون … البته به سبک ارایش هم بستگی داره ممکنه بشه ترکیب رنگ ها رو تو ارایش طوری انجام داد که با پوست سفید هم خیلی زیبا بشه … مثلا میشه برای چشم ها تیره کار کرد و قسمت های دیگر رو روشن تر کار کرد…. ممنونم که نظر دادید همیشه شاد و سلامت باشید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*