۵ راز زیبایی داشتن لب های پُر و زیبا

۵ راز زیبایی داشتن لب های پُر و زیبا
خانم ها اغلب به دنبال راهی برای داشتن لب های پُر و زیبا هستند. ممکن است چالش برانگیز به نظر برسد، ولی ما به شما اطمینان می دهیم که راه هایی متعادل برای داشتن این چنین لب هایی وجود دارد.
خانم های زیادی عاشق لب های پُر هستند، ولی بیشتر آن ها راه های رسیدن به آن را نمی دانند و به خاطر همین عدم آگاهی، دست به کارهایی مانند استفاده از محصولات حجم دهنده، تزریق و حتّی جراحی پلاستیک می زنند. در حالی که با صرف وقت و انرژی و با قیمتی ارزان، می توانید به لب های مورد علاقه تان دست یابید.
۱٫ لایه برداری
لایه-برداری- لب

لایه برداری نه تنها سلول های مرده ی پوست را از بین می برد و لب ها را نرم تر می کند، بلکه به بهبود جریان و گردش خون نیز کمک می کند. این امر نیز منجر به لب هایی حجیم تر می شود. شما با استفاده از مواد موجود در خانه می توانید یک محصول لایه بردار تهیه کنید. شکر و آب را با هم ترکیب کنید تا یک ماده ی خمیر مانند ایجاد شود. ترکیب را روی لب هایتان بمالید و سپس با آب بشویید. خواهید دید که لب هایتان  حجیم تر و لطیف تر خواهد شد.
۲٫ آرایش
خط لب به تعیین محدوده ی لب کمک فراوانی می کند. اگر هدفتان لب های پِر است، خط لب را به کمی بالاتر از خط طبیعی لب هایتان بزنید و داخل آن را با رنگ دلخواهتان پُر کنید. این گونه، توّهم لب هایی بزرگ را ایجاد می کنید.
۳٫ تمرینات لب
لبخند زدن: باور کنید یا نه، یک لبخند ساده کارهای زیادی می تواند بکند و احتمالاً ساده ترین راه برای داشتن لب های پُر است. یک برنامه ی خنده دار تماشا کنید یا با فکر کردن به چیزهای زیبا در زندگی تان، چند بار در روز لبخند بزنید. این گونه، عضلات لب شما قوی شده، از آویزان شدن آن جلوگیری می شود و لب هایتان پُرتر نشان می دهد.

لبخند زدن
سوت زدن: سوت زدن نیز به سفت شدن عضلات لب کمک بسیاری می کند. لب های سفت تر به معنی لب های حجیم تر است. در اوقات بی کاری و تنهایی ۵ تا ۱۰ ثانیه سوت بزنید و این کار را ۱۰ بار تکرار کنید.

سوت زدن
۴٫ روغن های ضروری
استفاده از روغن های ضروری راهی طبیعی برای داشتن لب هایی حجیم است. امروزه بیشتر حجم دهنده های لب موجود در فروشگاه های لوازم آرایشی و بهداشتی حاوی این روغن ها هستند. پس چرا پول خود را صرف محصولاتی کنیم که به راحتی می توانیم ترکیبات اصلی آن را با قیمتی ارزان تر در اختیار داشته باشیم؟!
روغن دارچین: دارچین به عروق لب در بهبود جریان خون کمک فراوانی می کند که به لب هایی حجیم تر و قرمز تر منجر می شود. مالیدن یک قطره ی کوچک روغن دارچین روی لب باعث ایجاد احساس خارش و سوزش لب (که به سرعت از بین می رود) و در نتیجه ی آن، لب هایی حجیم می شود.
روغن نعناع: نعناع نیز کاری مشابه دارچین انجام و جریان خون را افزایش می دهد. مانند روغن دارچین، چند قطره از روغن نعناع می تواند لب ها را تازه، خنک و حجیم کند.
۵٫ آب رسانی و مرطوب کردن

 آب رسانی و مرطوب کردن

لب های شما چیزی را که روی آن ها قرار می دهید، منعکس می کنند. اگر شما لب هایتان را بدون تازه کردن، در شرایط خشن مانند باد، نور خورشید و … قرار دهید، خشک و چروک می شوند.
آب رسانی: مهم است که هر روز از درون به لب ها مواد غذایی و از بیرون آب برسانید (مانند نوشیدن آب). همان مقدار توصیه شده یعنی ۸ لیوان آب را در روز مصرف کنید تا خیالتان از آب رسانی به بدن و لب هایتان راحت شود.
مرطوب کردن: مرطوب کردن لب ها به انعطاف پذیری و حجیم شدن آن ها کمک بسیاری می کند. در روز با استفاده از روغن های ضروری و یا وازلین لب هایتان را چرب نگه دارید. نتیجه ی این کار لب هایی سالم تر، انعطاف پذیرتر و حجیم تر خواهد بود.
قبل از فکر کردن به راه هایی مانند جراحی پلاستیک، چند مورد از این راهکارها را امتحان کنید. این راهکارها ساده هستند و در ظاهر و لب های شما تفاوتی مثبت ایجاد می کنند. ممکن است لب هایتان خیلی بزرگ نشوند، ولی مطمئن باشید تفاوتی را احساس خواهید کرد که شما را از دردها، رنج ها و هزینه های فراوانی نجات خواهد داد.

19

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*