۵ راه برای این که لاغرتر به نظر برسیم

۵ راه برای این که لاغرتر به نظر برسیم
خیلی از خانم ها با وزن اضافه ی خود مشکل دارند. همیشه مجبورند رژیم بگیرند و سعی دارند که وزن اضافه ی خود را کم کنند. خوشبختانه، راه هایی وجود دارند که همه می توانند آن ها را به کار گیرند تا لاغرتر به نظر برسند.
۱٫ رنگ های تیره و تأکید روی قسمت های خوب
حتماً بارها شنیده اید که رنگ های تیره شما را لاغرتر نشان می دهند. این به این معنی نیست که شما حتماً باید رنگ مشکی بپوشید. بلکه به این معنی است که باید از رنگ سفید دوری کنید.
هر چقدر رنگ روشن تر باشد، شما چاق تر به نظر می رسید. اما شما نباید از لباس های رنگی ناامید شوید. شما می توانید خیلی استراتژیک معایب خود را بپوشانید. لباس هایی را انتخاب کنید که در بخش هایی که دوست دارید مخفی شود، رنگشان تیره باشد. اگر شکم دارید، پیراهنی را انتخاب کنید که به جای شکم، روی بالاتنه تأکید دارد.
وقتی که وزن اضافه ی شما در پایین تنه جمع می شود، از شلوارهای جین تیره استفاده کنید. جیب های بزرگ یا طرح های دیگر را در پشت شلوار فراموش کنید. اگر هم پاهای لاغری دارید و می خواهید وزن اضافه را در ناحیه ی پشت بپوشانید، دامن روی زانو بهترین راه حل است.
۲٫ لباس های گشاد را فراموش کنید
بیشتر افرادی که اضافه وزن دارند، با انتخاب لباس های گشاد اشتباه بزرگی را مرتکب می شوند.
باور کنید یا نه، لباس های گشاد هیچ چیز را نمی پوشانند، بلکه فقط کار را خراب و شما را شبیه یک توپ می کند. به جای این کار، لباس های اندازه ی خودتان را انتخاب کنید. هیچ وقت لباس هایی را که اندازه ی شما نیست، نخرید. هیچ وقت به این فکر نکنید که بهتر است این شلوار را یک سایز کوچک تر بخرم چون می خواهم خودم را لاغر کنم و این شلوار قرار است برایم اندازه شود. لباس هایی را بخرید که اندازه ی شماست.
۳٫ کُت و ژاکت بهترین دوستان شما هستند
5 راه برای این که لاغرتر به نظر برسیم

پوشیدن یک کت بهترین حقّه برای پوشاندن چاقی اطراف کمر است. یک کت فیت بدن جادو می کند و شما را هم لاغرتر و هم بلندتر نشان می دهد.
یک کت اندازه و تیره رنگ بخرید و حالا زیرش پیراهن سفید بپوشید! کت به راحتی شکم شما را مخفی می کند و خط کمر فوق العاده ای برایتان می سازد. همین موضوع راجع به پیراهن های کتان نیز صادق است. هنگامی که فضا برای کت خیلی گرم است، می توانید یک پیراهن کتان اندازه بپوشید.
۴٫ صاف راه بروید
بسیاری از کسانی که اضافه وزن دارند، برای پوشاندن اضافه وزنشان، هنگام راه رفتن قوز می کنند. تقریباً کاری بدتر از این نمی توان کرد. روی راه رفتن خود کار کنید.
به محض این که پشت خود را صاف کنید، انگار که چند کیلو وزن کم کرده اید. ممکن است خیلی به نظر نرسد، ولی یک یا دو کیلو هم در جای خود کم نیست.
۵٫ آرایش مو و صورت
ممکن است با خودتان فکر کنید که آرایش و و صورت هیچ تأثیری روی ظاهر کلّی شما ندارد. ولی به ما اعتماد کنید، دارد! اگر اطراف خط فک و گردن کمی وزن اضافه کنید، انگار کلّی چاق شده اید.
بدترین کاری که می توانید با موهایتان بکنید این است که اگر با وزن خود مشکل دارید و با آن درگیر هستید، یک مدل bob کوتاه یا متوسط  را انتخاب کنید. با این کار چاق تر و گِرد تر به نظر می رسید. به جای این کار، مدل های بلند را انتخاب کنید. با این کار، صورت خود را کشیده تر و ظاهرتان را لاغرتر می سازید. از موهای فِر نیز دوری کنید. موهای صاف بهترین گزینه برای شما هستند.
برای آرایش، از یک زیرسازی یا پوشاننده ی تیره تر از رنگ طبیعی پوست خود برای خط فکّ خود استفاده کنید و معجزه ی آن را ببینید. این را با یک خط ۳ سانتی متری از یک رژ گونه ی تیره که از گونه ها شروع شده و به سمت گوشه های لب حرکت می کند، ترکیب کنید تا چند کیلو از ظاهر صورتتان کم شود.
شما هم اگر ایده ای در این مورد دارید، لطفاً با ما و دیگر کاربران عزیز سایت یک متخصص مد به اشتراک بگذارید.

3

Leave a Comment

*