۷ لباس کوتاه جذاب برای مهمانی

۷ لباس کوتاه جذاب برای مهمانی

انتخاب لباس درست برای یک عروسی ممکن است کار سختی به نظر بیاید. اگر تصمیم دارید که یک لباس مجلسی کوتاه بپوشید و ظاهری فوق العاده در آن داشته باشید، این مطلب را بخوانید.
هنگامی که نوبت به انتخاب لباس برای یک جشن عروسی می رسد، باید به چند چیز توجه کنید. لباس شما باید زیبا، راحت و فیت بدنتان باشد.
لباس های بلند ممکن است زیبا و شیک باشند، ولی لباس های کوتاه برای راه رفتن و رقصیدن، راحت تر هستند.
شماره ی ۱
رنگ این لباس، مطمئناً شما را برجسته می سازد. این رنگ، سایه ای از آبی است که با نقره ای و طوسی فوق العاده زیبا می شود. به همین دلیل است که با یک جفت کفش بندی نقره ای و یک کیف کوچک مجلسی، ترکیبی فوق العاده ایجاد کرده است.
 لباس کوتاه جذاب برای مهمانی

شماره ی ۲
این ظاهر مخصوص خانم های رمانتیکی است که دوست دارند رنگ های صورتی روشن و سایه های مختلف رنگ پوست بدن بپوشند. لباس های دنباله دار با کفش پاشنه بلند جلو باز  ترکیبی فوق العاده است. از دیگر موارد زیبا برای این ظاهر می توان به یک کیف مجلسی کوچک به رنگ صورتی روشن و گوشواره های درخشان اشاره کرد.
2

شماره ی ۳
خانم های احساساتی و دارای اعتماد به نفس، با این ترکیب ظاهر، فوق العاده جذّاب خواهند شد. نکته ی کلیدی این ظاهر، لباس زیبای قرمز رنگ آن است. این لباس با یک جفت کفش  پاشنه بلند جلو بسته، یک گردنبند طلا و کیف کیف مجلسی طلایی، فوق العاده خواهد شد.
3شماره ی ۴
مدل peplum یکی از جذّاب تریت لباس هایی است که در این فصل مُد شده است. این مدل بدون شک شما را در جمع، برجسته و تک می سازد، بنابراین، باید کفش ها و دیگر وسایل را ساده نگه دارید.

4

شماره ی ۵
این لباس کتان پلیسه، فوق العاده زیباست. رنگ طبیعی این لباس، دستتان را در انتخاب چیزهای دیگر برای ظاهرتان، کاملاً باز می گذارد. این لباس با گردنبند های قرمز و مشکی، گردنبندهای نگین درشت و یک جفت کفش پاشنه بلند جلو باز قرمز، ترکیبی فوق العاده ایجاد می کند.
5شماره ی ۶
این لباس با خانم های مو خرمایی خیلی می آید. رنگ زیبای این لباس باعث می شود که این ظاهر برای همیشه در خاطرتان بماند. سِت کردن این لباس با وسایل درخشان می تواند ایده ی خوبی باشد:  صندل های نقره ای، کیف مجلسی چرم نقره ای و گوشواره های با نگین مروارید و الماس.
6شماره ی ۷
مشکی همیشه گزینه ی مناسبی بوده است، مخصوصاً اگر رنگ یک لباس مجلسیِ زیبا باشد. این لباس را با یک کفش پاشنه بلند، یک کیف مجلسی مشکی و کمی جواهرات درخشان سِت کنید.

7

0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*