۸ روش خلاقانه بستن مو با روبان

۸ روش خلاقانه بستن مو با روبان :

بستن روبان به مو از جمله کار هایی است که می تواند ظاهر شما را خیلی تغییر دهد البته بستن روبان برای هر مدل مو مناسب نیست ولی در بعضی مدل ها زیبایی بیشتری به شما می دهد و باعث جذابیت خاصی می شود.علاقمندم ۸ روش خیلی خیلی جدید مدل مو با روبان را با شما در این مطلب سایت یک متخصص مد به اشتراک بگذارم! بعضی ها کمی فوت و فن دارتر هستند ، در حالی که بقیه روش های آسانی هستند. همه ی این روش ها را امتحان کنید و مطمئن باشید که موهای خود را از شکل ساده به یک مدل شیک و به روز بدون صرف زمان زیاد در خواهید آورد.
۱٫    مو را صاف کرده و دم اسبی ببندید. مو را به پشت تا انتها صاف کرده و به اسپری مو آغشته کنید. لبه ها  را نیز کاملا صاف کرده و مو را دور باند بپیچید، نوک مو را با سنجاق خوب سفت کنید . به آرامی روبان را دور مدل پبیچید و در جلوی سر یک گره یا پاپیون بزنید.

بستن مو با روبان
۲٫    یک تکه از موی خود را در پشت گوش چپ خود بگیرید. روبان را به موی خود گره زده و بافت هلندی را شروع کنید. به آرامی روبان را از بین بافت بگذرانید. مو های را در سر حد موی سر و پیشانی امتداد دهید، و اطراف پشت سر ادامه دهید، تا جایی که بافت شروع شده بود.بافت را تمام کنید و به رشته ی ابتدائی سنجاق کنید.

بستن مو با روبان
۳٫    مو را در سمت چپ سر قسمت بندی کنید.یک تکه را بردارید، روبان را به یک دسته مو گره زده و  بافت هلندی را آغاز کنید و تا جلوی گوش راست بافت را پایین بیاورید. به آرامی مو را از گوشه ی چپ سر به داخل بافت آورده و تا انتهای سر ادامه دهید. و با یک مو بند کشی در انتها کار را پایان دهید.

بستن مو با روبان
۴٫    مو را در سمت چپ سر قسمت بندی کنید و روبان را به یک دسته از مو گره بزنید. دو دسته از مو را نزدیک قسمت جدا شده بگیرید و گیس بافت را شروع کنید.مو را از سمت چپ و راست به بافت اضافه کنید. روبان را طوری به مو متصل کنید که گویی رشته ای از بافت است و کار را تا انتها ادامه داده و در سر حد رویش مو امتداد دهید.و در انتها با کش مو محکم ببندید.

بستن مو با روبان
۵٫    مو را قسمت کنید ، سپس تکه ی جلویی را در یک قسمت بگیرید و رشته ها را تا پشت سر گیس بافت کنید  و با کش مو محکم نمایید. این مرحله را در سمت دیگر نیز تکرار کنید، سپس دو گیس بافت را به هم محکم کرده و روبان را در انتها گره بزنید.

بستن مو با روبان
۶٫    مو را در سمت راست جدا کنید. روبان را دور سر بپیچید و در پس گردن گره بزنید.یک قسمت جلوی مو نزدیک قسمت شروع را بگیرید و بافت هلندی را شروع کنید، مو را فقط از پشت تاژ بکشید. یک در میان مو را زیر روبان بپیچید و روبان را در حین اینکه کار را ادامه می دهید تا مقابل گوش چپ امتداد دهید.بافت را در جای خود با سنجاق محکم کنید.

بستن مو با روبان
۷٫    مو های خود را وارونه کنید و آن را در جهت مخالف شانه کنید. یک قسمت از موی نزدیک پس گردن را بگیرید و بافت هلندی را آغاز کنید ، و تا مقابل سر کار را ادامه دهید. تمام مو را تا گره ی بالایی صاف کرده و به آرامی روبان را دور کار می پیچیم، و یک گره در پشت بافت می زنیم.

بستن مو با روبان
۸٫    مو را به دو تکه تقسیم می کنیم. و هر نیمه را با یک کش موی روشن بصورت دم اسبی می بندیم. روبان خود را به دو نیمه کرده و هر تکه را به یک قسمت موی دم اسبی گره می زنیم.

بستن مو با روبان

3

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*