۸ ست شلوارک کوتاه برای جشن های غیررسمی

۸ ست شلوارک کوتاه برای جشن های غیررسمی

دامن ها کوتاه یا شلوارک های خیلی کوتاه برای هر موقعیتی مناسب هستند و اگر با وسایل مناسب همراه شوند، ظاهری زیبا خواهند ساخت.پوشیدن شلوارک جین خیلی کوتاه باعث می شود پاها زیبایی  خود را بیشتر نشان دهند بخصوص در افرادی که اندام کشیده و پاهای زیبایی دارند.دامن های جین کوتاه یکی از جذّاب ترین آیتم ها برای همه ی فصول است. آن ها راحت و تطبیق پذیر هستند. به همین دلیل، می توان با آن ها برای هر موقعیتی، ظاهری مخصوص ایجاد کرد و جذابیت را بیشتر کرد.
در این مطلب سایت یک متخصص مد، ۸ ایده برای پوشیدن شلوارک خیلی کوتاه و دامن جین کوتاه  به شما ارائه می دهیم که برای مهمانی های غیر رسمی به طور مثال جشن تولد مناسب هستند.
شماره ی ۱
برای این ترکیب، دامن کوتاه جین را خود را با صندل های گلادیاتوری و پیراهن آستین خفّاشی بپوشید. این ظاهر به قدری جذّاب است که به راحتی نمی توانید از آن دل بکنید.
1 ست شلوارک کوتاهشماره ی ۲
این ظاهر خیلی جوان و ساده است. دامن خود را با یک تی شرت معمولی و یک کفش کتانی ( مانند تصویر) بپوشید. کیف خود را کمی رنگی تر انتخاب کنید و ظاهر خود را دراماتیک بسازید. راستی! گردنبندهای زیبا را نیز فراموش نکنید! این ترکیب ساده برای هر موقعیتی مناسب است.
2 ست شلوارک کوتاهشماره ی ۳
در این ترکیب، بالاتنه مانند خود دامن جین ساده است و برای داشتن ظاهری جذّاب، تنها به یک کفش پاشنه بلند و یک کیف هماهنگ با رنگ پیراهن یا کفش خود نیاز دارید. رنگی را انتخاب کنید که تاریخ مصرف نداشته باشد و نزدیک به رنگ دامنتان باشد. رنگ آبی هیچ وقت از مد نمی رود. راستی! کمی هم رنگ هلویی و یا نارنجی به لب های خود اضافه کنید! مطمئن باشید پشیمان نمی شوید.
3-ست-شلوارک-کوتاه شماره ی ۴
یک تاپ نئونی تامتقارن و برّاق با کت سفید یکی از سِت هایی است که خانم ها باید در مجموعه ی خود داشته باشند. این ظاهر خیلی باز نیست و کفش های پاشنه بلند، پاهایتان را کشیده تر و بلندتر نشان می دهد. برای تکمیل ظاهر خود می توانید از حلقه ها و گردنبندهای زیبا  استفاده کنید. این گونه، خیلی راحت همراه با مد روز حرکت می کنید.

ست شلوارک کوتاهشماره ی ۵
با استفاده از یک پیراهن تونیک پلنگی به ظاهر خود کمی جسارت بدهید. این ظاهر ممکن است گران قیمت به نظر برسد، ولی قطعاً بی ارزش و جِلف به نظر نمی رسد. زیور آلات طلا و طلایی رنگ با این ظاهر فوق العاده می شود و چون رنگ قرمزی رنگ گرم است، برای این روزهای سرد عالی است.

ست شلوارک کوتاهشماره ی ۶
اگر قصد دارید که یک روز عصر به خانه ی دوستانتان بروید، این ظاهر گزینه ای مناسب برایتان خواهد بود. پرده های مختلف رنگ سبز با رنگ مشکی و یک دامن جین فوق العاده می شود و شما را بسیار جذّاب می سازد. از دستبندهای بزرگ نیز به دلیل زیبایی شان می توانید استفاده کنید و از ظاهر زیبای خود لذّت ببرید.

ست شلوارک کوتاهشماره ی ۷
یک بلوز چین دار یا گشاد به رنگ بِژ و کفش های بدون پاشنه با دامن های جین ترکیبی فوق العاده ایجاد می کند. این ترکیب کمی از دهه ی ۶۰ و کمی از دهه ی ۷۰ الهام گرفته شده است و با مدهای امسال مانند دستبندهای بزرگ و رنگ سبز نعنایی بسیار زیباست. هر وقت با خود گفتید که « این بار چه بپوشم؟» این ترکیب را انتخاب کنید. این ترکیب بسیار ساده و راحت است. بهتر از این چه می خواهید؟!
ست شلوارک کوتاهشماره ی ۸
با این که صندل و کفش بدون پاشنه هنوز برای فصول پاییز و زمستان مد هستند، ولی بوت و چکمه همیشه جای خود را دارند. این بوت ها که در تصویر می بینید، از چکمه های موتور سواری الهام گرفته شده اند، ولی جنسشان سبُک تر و نرم تر است.بگذریم! این ترکیب در عین سرکش بودن، شیک و زیباست. پیراهن طرح دار و دامن جین کوتاه با وسایل مناسب، ترکیبی عالی ایجاد می کند.

ست شلوارک کوتاه

0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*